Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dagmar Teichmannová z Pelíšků: Život krásné herečky skončil pod soupravou metra

Dagmar Teichmannová
Dagmar Teichmannová
Zdroj: Profimedia
Dagmar Teichmannová

Dagmar Teichmannovou si asi jako herečku málokdo vybaví, ačkoliv hrála v jednom z nejslavnějších českých filmů Pelíšky. Život této hvězdy ale skončil ze dne na den tragickou událostí, na začátku dubna spáchala sebevraždu skokem pod metro. Navíc to nebylo poprvé, kdy se o to pokusila.

Dagmar Teichmannová byla rodačka z Hradce Králové, vystudovala přažskou konzervatoř, a hned po studiích nastoupila do svého prvního angažmá v Městském divadle v Mladé Boleslavi.

Teichmannová se několikrát dostala i k filmovým rolím, včetně vedlejší postavy studentky v Pelíškách, díky které si ji možná někteří z vás pamatují.

Herečka ale bohužel trpěla depresemi a několikrát se pokusila o sebevraždu. Její poslední pokus na začátku měsíce už byl bohužel posledním...

Krásná herečka trpěla depresemi

Psychický stav Dagmar Teichmannové poslední roky nebyl nejlepší, situace se ale stále zhoršovala. Všichni z okolí herečky tušili, že něco není v pořádku.

Teichmannová však o svých problémech příliš nemluvila a spíše se uzavírala do sebe. Před rokem ale na sebe upozornila, když spáchala pokus o sebevraždu skokem z okna! Následky tohoto činu ale její stav ještě prohloubily.

Dagmar absolvovala několik operací, mohla chodit pouze s berlemi, a čím dál více se utápěla ve smutku. Až do osudného dne, kdy si svou smrt rozhodla pojistit...

Nikdo nechtěl věřit, že své plány skutečně dotáhne...

Dagmar Teichmannová prý nebyla šťastná ani v soukromí, ani po pracovním stránce, a nevěděla, jak utéct ze začarovaného kruhu. Druh smrti, kterou si ale krásná herečka vybrala, je doslova šokující!

Zdrcená Dagmar nastoupila začátkem dubna do metra, nechtěla se ale nikam přemístit, nýbrž ukončit svůj život! Skokem pod soupravu metra na trase metra B ve stanici Anděl si zajistila rychlou, ale děsivou smrt...

I přes okamžitě přivolanou pomoc mohli záchranáři pouze konstatovat zranění neslučitelná se životem. Teichamnnové bylo pouhých 39 let. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU