Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nostradamus a Baba Vanga: Jejich vize budoucnosti se překvapivě shodují

Nostradamus
Nostradamus
Zdroj: Profimedia
Nostradamus

Podle věštců se planeta Země blíží do velkých potíží. Tvrdí to nejen novodobí proroci, ale i ti, kteří jsou dávno po smrti. Co říkají děsivé předpovědi? A měli bychom se bát?

Nostradamus byl ve svých předpovědích většinou velmi přesný, ne všechny se ale vyplnili. Podobně jako Baba Vanga se jednalo zhruba o 80 procentní úspěšnost.

K vyplněným předpovědím francouzského lékaře a astrologa patří například druhá světová válka, pád amerických "Dvojčat" v důsledku teroristického útoku, požár Notre-Dame a mnoho dalších.

Nostradamovi vidiny budoucnosti na letošní rok jsou však katastrofické natolik, až to člověka děsí. A jeho teorie navíc podporuje Baba Vanga, která měla stejné vize.

Nostradamus všechny svoje předpovědi sepsal do knihy v roce 1555

O tom, že se planeta bouří proti lidskému chování, dnes již není pochyb. Globální oteplování, požáry a jiné klimaktické katastrofy jsou tématem již několik desítek let. Jenže, situace se zhoršuje a podle proroků přijdou těžké časy.

První děsivá předpověď se týká třetí světové války. Tu předpovídala i Baba Vanga, jenže na rok 2019. Podle Nostrodama se ale válka odehraje až letos!

Vyhrocená situace by měla trvat do roku 2025. Mnohem vážnější dopad ale prý budou mí požáry a povodně, které ochromí několik států.

Válka a požáry, to nám předpovídají věštci

Nostradamus předpověděl: "Stoupání vod a kolaps pod nimi." Podobné vize měla právě i Baba Vanga, která nejprve úspěšně předvídala zemětřesení v Indickém oceánu a následné ničivé Tsunami, které 26. prosince 2004 zasáhlo pobřeží Indonésie. Podle ní letos zasáhne vodní živel ještě ničivěji části Japonska, Číny, Aljašky a Pákistánu.

Kromě toho se Baba Vanga s Nostradamem shodli i na ničivé islamizaci, která má zničit Evropu! Třetí světová válka by údajně měla vzniknout právě díky fanatickému náboženství.

Bude docházet k nárůstu teroristických útoků a ty budou mít za následek celosvětové konflikty. A těmito hrůzami to zdaleka nekončí...

Planeta se bude potýkat s požáry a povodněmi

Kromě povodní bude planeta zažívat i mnoho požárů, tato apokalypsa už bohužel vypukla před začátkem roku. V Austrálii se aktuálně potýkají s ničivým ohněm, který má na svědomí milióny zvířat a desítky lidských obětí...

Smutné následky globálního oteplování se projevují čím dál silněji. I toto předpověděl Nostradamus. "Král zbaví lesy stromů, obloha se otevře a pole budou spálena žárem." 

Jelikož se většina vizí splnila již na začátku letošního roku, proroctví války bychom se rozhodně měli obávat, zvlášť vzhledem k napjaté situaci mezi Amerikou a Íránem. Nezbývá, než se modlit, a věřit v lepší zítřky.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky