Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměna známých krásek za uplynulých deset let: Některé se nezměnily, jiné velmi

Na některých známých tvářích se deset let vůbec nepodepsalo.
Na některých známých tvářích se deset let vůbec nepodepsalo.
Zdroj: profimedia
Na některých známých tvářích se deset let vůbec nepodepsalo.

Čas utíká jako voda a svíčky na narozeninovém dortu přibývají. Podívejte se, jak se za posledních deset let změnily české celebrity.

Klára Pollertová-Trojanová (48)

Česká herečka se narodila do rodiny sportovců, její bratr Lukáš vyhrál zlatou medaili na olympiádě v Barceloně. Ona ale dala přednost herectví a už v roce 1979 debutovala ve filmové adaptaci Čapkovy novely Hordubal. Svůj jedinečný komediální talent předvedla ve filmech Vrať se do hrobu! nebo Jedna ruka netleská, kde si dokonce zahrála po boku svého manžela. S hercem Ivanem Trojanem je už neuvěřitelných 27 let a mají spolu čtyři syny. Ti nejstarší jdou ve šlépějích svých rodičů a chlapci hrají mladší verze svého otce. Herečka ale už roky bojuje s depresemi a je smířená s tím, že je to boj na celý život. Podzimní chmury se snaží tlumit antidepresivy a ubírá na pracovním tempu. Zdravotní problémy se jí vpisují do tváře, naštěstí má ohromnou podporu ve svém muži a čtyřech dětech.

Lucie Borhyová (41)

Před dvaceti lety vtrhla půvabná dívka Lucie Borhyová na televizní obrazovky. Od té doby se těší velké divácké podpoře a posbírala desítky cen. Od moderátorského pultu si několikrát odskočila před kameru, kde také sklidila úspěchy. O co víc se jí daří v práci, o to víc strádá na poli osobních vztahů. V roce 2008 se jí narodil syn Lucas, kterého má s řeckým podnikatelem Nicem Papadakisem. O šest let později přivedla na svět dceru Lindu. Jejím otcem je bývalý sportovní redaktor Michal Hrdlička. Ten už je dnes ženatý s jednou z nejúspěšnějších českých tenistek Karolínou Plíškovou. Borhyová poslední rok nastartovala sociální sítě a s dětmi pravidelně vyráží za hranice, neztrácí úsměv a sklízí obdiv za štíhlou figuru.

Bára Basiková (56)

Kariéra Barbary Basikové začala v 80. letech během spolupráce se skupinou Precedens. V roce 1991 vydala sólové aponymní album, ze kterého vzešel úspěšný hit Souměrná. Pokračovala sice v psaní vlastních textů, ale zároveň zahořela láskou pro muzikály a dlouhé roky se objevovala v řadě z nich - Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku, Rusalka a Kleopatra. Má za sebou třetí rozvod a pro instituci manželství nemá více pochopení. Stejně tak pro politické dění, které často v záchvatu emocí komentuje. Po prohře prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga dokonce rozeslala zprávy, že vyhlíží novou zemi k životu. Po krachu manželství lehce rezignovala na svůj vzhled, ale poslední dobou opět sází na eleganci, tlumené barvy a rudou rtěnku. Tak to zpěvačce sluší nejvíc.

Nahlédněte do galerie a připomeňte si, jak to českým celebritám slušelo před deseti lety.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky