Denisa Nesvačilová v roce 2016 randila se synem známého herce Václava Postráneckého, Vilémem Postráneckým, a tehdy jejich vztah působil idylickým dojmem. Nakonec ale veliká láska vydržela pouhý rok, jelikož herečce vlezl do cesty režisér Dan Pánek, se kterým natáčela thriller Taxi 121.

Mezi Nesvačilovou a Pánkem přeskočila jiskra a hvězda Slunečné se kvůli tomu s rozešla s Vilémem Postráneckým. "Naše cesty se tak dlouho protínaly profesně, až se protnuly úplně. A já jsem s Danem moc šťastná," svěřila se tehdy webu novinky.cz.

Ani románek s Pánkem ale nakonec neměl dlouhého trvání.

Rozchod s Danem Pánkem nesla Denisa Nesvačilová velice těžce, ačkoliv spolu prožili jen pár měsíců. Herečka tehdy zhubla na pouhých 47 kilogramů a skončila na kapačkách.

Krásná zrzka ale nezůstala dlouho na ocet a znovu se zamilovala, tentokrát do zpěváka kapely Th!s, Jana Melíška. S hudebníkem prožila Nesvačilová krásné tři roky, v době pandemie se ale jejich vztah rozpadl.

Po náročném rozchodu si dala Denisa od mužů na čas pauzu, až ji osud zavál do náruče zadaného Petra Kolečka. Zda po boku nevěrníka konečně najde štěstí, ukáže až čas. Zatím za románek s režisérem sklízí Nesvačilová obrovskou kritiku veřejnosti, takže bude potřeba veliké psychické odolnosti, aby tato dvojice tlak ustála.