Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda Slunečné tajila rozchod. Denisa Nesvačilová je opět sama

Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
Zdroj: profimedia.cz

Herečka Denisa Nesvačilová, kterou diváci momentálně vídají v seriálu Slunečná, byla tři roky šťastně zadaná. Se spokojeným vztahem je však konec. Přesto se Denise dařilo zprávy o rozchodu tajit několik dlouhých měsíců.

Život herečky Denisy Nesvačilové by s přehledem vydal na knihu. V dětství se věnovala moderní gymnastice, pak ale přišel úraz, a sportovní kariéra šla stranou. Do toho propadla mentální anorexii, s přicházející slávou přišla o několik kamarádů a ani v lásce neměla moc štěstí. Naposledy randila se zpěvákem Janem Melíškem z kapely Th!s, po třech letech se však rozešli. 

Smůla v lásce

Herečka Denisa Nesvačilová s hudebníkem Janem Melíškem randila tři roky. Ještě minulý rok v létě si podle Blesku vztah pochvalovala, a s partnerem dokonce zabydlovali chalupu za Prahou, kde v důsledku probíhající pandemie trávili spoustu času. Nyní ale v primáckém pořadu Showtime přiznala, že je již několik měsíců sama. „Je to už pár měsíců, ale víc se k tomu nechci vyjadřovat,“ nechala se slyšet Nesvačilová, která se v současné době objevuje v seriálu Slunečná. 

V minulosti herečka randila také se synem herce Václava Postráneckého Vilémem a nějaký čas chovala city i k mladému režisérovi Danu Pánkovi. Zatím to tedy vypadá, že Denisa štěstí v lásce moc nemá. Je však velmi krásná, a tak je více než jasné, že se okolo ní motá spousta nápadníků.

Denisa Nesvačilová a její odvážný model na premiéru snímku Jak básníci čekají na zázrak. Denisa Nesvačilová a její odvážný model na premiéru snímku Jak básníci čekají na zázrak. Zdroj: Profimedia

Rozpad sportovní kariéry a porucha příjmu potravy

Herečka se již od útlého dětství věnovala moderní gymnastice a patřila mezi absolutní špičku. Úspěchy však byly vykoupeny hned několika skutečnostmi. Na vrchol se dle svých slov herečka vypracovala za cenu ztráty dětství a nemožnosti komunikovat se svými vrstevníky, jak uvedla v rozhovoru pro Novinky.cz. Také neustále řešila svou váhu, až nakonec propadla mentální anorexii. 

„Vážili nás na známky každé pondělí a pak namátkově každý týden, kdy se jim zachtělo. Za přibírání jsme byly dost trestané, ať už známkami, ze kterých rodiče neměli radost, nebo tvrdšími tréninkovými metodami,“ nechala se herečka slyšet. O konec její sportovní kariéry se však nakonec postaral vážný úraz páteře. „O tom už se tolikrát mluvilo, že se mi to nechce zase znovu otevírat,“ komentovala zpětně herečka tehdejší dění. 

Denisa Nesvačilová Denisa Nesvačilová Zdroj: profimedia

Ztráta přátel

S přicházejícími úspěchy a rozjíždějící se kariérou potkala herečku ztráta několika přátel. Nakonec však byla prospěšná ve všech směrech. „Musím říct, že v době, kdy se kolem mě začala vytvářet nějaká bublina pracovního úspěchu, nebo jak to nazvat, třeba po Básnících nebo po Labyrintu, hodně mých přítelkyň, nejen z herecké branže, se ode mě odvrátilo. Proběhla čistka, která trvala pár let, ale ty, které mi zůstaly, jsou opravdu věrné,“ řekla herečka v rozhovoru pro Novinky.cz.

Herečka Denisa Nesvačilová má před sebou skvěle našlápnutou kariéru, je krásná a působí velmi sympaticky. Je tedy zcela jasné, že o ní bude ještě hodně slyšet. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky