Nejodvážnější milostnou scénu své kariéry natočila Denisa Nesvačilová s idolem dívčích srdcí Vojtou Dykem. Nejedna žena by s ní nepochybně měnila, pro Nesvačilovou to však bylo utrpení.

„Vojtovi se moc omlouvám, ale Vojta Dyk mě jako muž nebaví. Milostná scéna s ním pro mě byla docela ‚útrpčo‘. Ta scéna byla docela hustá, takových milostných scén podle mě moc hereček netočilo. Byla jsem úplně, ale úplně nahá a dělala jsem svíčku – a on to měl hezky nasvícené a všechno to viděl. I když jsem ho prosila, aby si to v hlavě nějak rozmazal, podíval se na všechno a ještě to okomentoval. Tohle byla moje nejhorší milostná scéna za moji kariéru,“ popsala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka odvážnou scénu z natáčení filmu Přes prsty.

Nahá před Dykem i Matáskem

Nebyla to ale její první zkušenost se svlékáním před kamerou. Poprvé se ukázala nahá v Básnících před Davidem Matáskem.

„Doma jsem se zeptala, jestli se v tom filmu můžu svléknout, konzultovala jsem to s mámou. Schválila mi to, protože se jí vždycky líbil David Matásek. Pak ji zajímalo jenom to, jestli si tykáme. Většinou si s kolegy potykáme předtím, než jdeme do akce, s Davidem Matáskem jsme si potykali až potom,“ smála se Nesvačilová.

Čelila výhrůžkám smrtí

Za tyhle scény sklidila obdiv zejména u pánského publika. Zato rolí ve Slunečné si vysloužila výhrůžky. Svého času zažila opravdu velmi nepříjemné období.

„Ve Slunečné hraju zase krávu, Karolínu Bendovou, která je původně z dětského domova. Myslela si na Janka Linharta, diváci mi kvůli tomu psali hrozné věci a nejspíš ještě budou psát. Psali mi, že jestli na něj sáhnu, zabijí mě nebo mě přijedou ubodat do ateliéru. Jeden pán na mě řval před barákem,“ šokovala Nesvačilová.