Aneta Vignerová a Denisa Nesvačilová se zkrátka odmítaly režiséra Petra Kolečka vzdát. Ten sám se dlouhou dobu rozhodoval, které ze svých lásek má dát přednost. Nakonec ale padl k nohám druhé zmíněné, a dokonce si ji během tajného obřadu vzal za manželku. Nesvačilové tak zbyly jen oči pro pláč. Od divokých času už ovšem uplynulo několik měsíců. Navzdory tomu se ale zdá, že plamen nenávisti mezi modelkou a herečkou ještě zcela nevyhasnul.

Jen náhoda?

I ti méně všímaví fanoušci si totiž před nedávnem všimli dost podobnému obsahu, který aktérky na sociálních sítích sdílely. Když se totiž Aneta Vignerová rozhodla zveřejnit sexy fotku v plavkách s leopardím vzorem, na svůj Instagram nahrála fotku z dovolené i Nesvačilová. A s podivem na sobě měla velmi podobné plavky, jako zvolila její sokyně.

Následně modelka zveřejnila snímek od moře se svým mužem Petrem Kolečkem. A aby Nesvačilová nezůstala pozadu, rychle ukázala, kdo dělá společnost jí. A publikovala snímek s maminkou. Jestli šlo o náhodu, vědí asi jen ony dvě. Pravdou ale je, že souhra příspěvků byla poměrně podezřelá.

Každá svou cestou

S tím, co se v minulosti dělo, už měly obě ženy dostatek času se smířit. A obě se teď věnují tomu, co je naplňovala před velkým skandálem. Vignerová žije pro rodinu a pečlivě se stará o syna Jiříčka, kterého má právě s Petrem Kolečkem. I s ním pak zveřejňuje množství společných fotek a dohromady vypadají jako ta nejšťastnější rodina.

Nesvačilová se pro změnu naplno vrhla do práce, které má opravdu mnoho. Září v divadle, na televizních obrazovkách a věnuje se také dabingu. Před časem se rovněž nechala zvěčnit pro pánský magazín Playboy. I toto její rozhodnutí si mnozí spojovali právě s Kolečkem, kterému tak podle některých chtěla ukázat, o co přišel.

Související články