Bylo jí pouhých devatenáct, když se zasnoubila se svým tehdejším přítelem Robinem. Místo veselky ale přišel rozchod a starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse pak nějakou dobu neměla na další vztah ani pomyšlení.

Problémy měli delší dobu

S hercem a zpěvákem Robinem chodila Denisa pět let. "Teď jsem ráda, že jsem konečně sama. Soustředím se sama na sebe, ujasnila jsem si priority," řekla před časem deníku Aha! zpěvačka. Ta zároveň připustila, že rozchod nepřišel jen tak z čistého nebe, protože s Puškášem měli problémy už delší dobu.

"Bydleli jsme spolu tři roky, ale nějakým způsobem to nešlo dál," vysvětlila Grossová pro Expres a dodala, že s Robinem zůstali přátelé, a občas si zavolají. Zpěvačka byla oficiálně nezadaná od loňského října. Protože ale Denisa patří mezi krásné dívky, a navíc se pohybuje v muzikálovém prostředí, dalo se čekat, že single dlouho nezůstane.

Nenápadně ho označila

Nového partnera Grossová představila na sociální síti trochu tajuplně. Denisa stojí zády u lomu Velká Amerika a za ruku ji drží nový přítel, který není vůbec vidět. Svého milého ale zpěvačka přeci jen odtajnila tím, že ho na fotce nenápadně označila.

Jedná se o tanečníka a choreografa Dominika Janduse, který účinkuje v muzikálu Čarodějka Františka Janečka. Kromě toho Dominik vyučuje tanec v souboru Tančírna, kde působí například také manžel herečky Jitky Čvančarové Petr Čadek. Denisin miláček si zahrál v pohádce Kouzelník Žito a kdysi vystupoval na koncertech Karla Gotta nebo Olgy Lounové.

Zpěvačka Denisa Grossová je znovu šťastná po boku tanečníka Dominika.

Související články