Má totiž smysl pro humor i charisma, a to je přesně to, co Denisa u mužů hledá. Prvoplánoví krasavci to rozhodně být nemusí. Má vůbec Dvořáková nějakého vysněného muže?

Denisa je zase sama

„Asi každá mladá dívka v patnácti má, že musí být vysoký, tmavovlasý a sportovní. Ale po letech zkušeností si řeknu, že vůbec nezáleží na tom, jak vypadá. Samozřejmě tam musí být nějaké sympatie, charisma na první schůzce. Ale abych teď úplně vyjmenovala, co chlap má mít, tak to nemám,“ svěřila se Dvořáková v rozhovoru pro iDnes.cz.

Denisa Dvořáková o soukromí příliš nemluví. Když byl jejím partnerem Jakub Prachař, o vztahu nikdy nic neprozradila. Po rozchodu s ním však neváhala a potvrdila, že je skutečně sama. Kdo je pro ni tedy její pan božský?

O svém životě nikde nevykládá, protože má za to, že do toho nikomu nic není. „Pro mě je to věc ze soukromí, o které se nijak moc nevyjadřuji, protože to je právě moje soukromí. Hlavně mi záleží na mé rodině a přátelích, kterým se svěřuji a kteří znají celou situaci,“ říká Dvořáková.

Jak je to vůbec možné?

„Někdy mě tedy naštve, že si přečtu něco, co není pravda. Většinou tomu věří lidé, kteří mě neznají a nevědí, jak to všechno opravdu je,“ naráží na to, co se dělo poté, co se rozešli s Prachařem. To už je však dávno za ní. Nyní si hodlá zase užívat života.

„Momentálně přítele nemám,“ říká. Je pravděpodobné, že až si ho najde, bude si soukromí střežit ještě více. Když o ní někdo totiž napíše lež, vytočí ji to doběla.

„Ve mně se to úplně vaří a nejradši bych zvedla telefon a vykřičela do světa, jak to vlastně je. Ale na druhou stranu si řeknu, komu to mám vysvětlovat? Moje rodina to ví, přátelé to vědí a já vlastně nemusím vysvětlovat každému, co je pravda. Hlavně se mi kolikrát stalo, že i když jsem pravdu řekla, tak si stejně každý napíše, co chce,“ rozčiluje se Dvořáková.

I když se modelka najevo dát emoce nebojí, ve vztahu žádné rodeo nečekejte. S ní vás čeká spíše poklidný život. „Miluji přírodu. Výlety do přírody, rodinné oslavy. Mám pejska, takže ráda trávím doma čas s knížkou, když se ke mně doma přitulí a mám klid,“ usmívá se modelka.

„Já mám kokršpanělku už čtvrtým rokem. Je jí sedm, adoptovala jsem ji z útulku, ještě když jsem žila v Bratislavě. Je strašně hodná. Teď plánuji, až skončíme s castingy Elite Model Look, jít do Krkonoš na pár dní. Jenom túry po horách, trošku vypnout hlavu a tak,“ těší se modelka na svůj volný čas.