Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Like House 3: Dvojčata Dellai z filmů pro dospělé to ve vile pěkně rozbalí!

Silvia Dellai
Silvia Dellai
Zdroj: TV Prima
Silvia Dellai

Dnes večer boudou influenceři svědkem něčeho, co ještě nezažili. Všem z nich doslova polezou oči z důlků. Ve vile je totiž navštíví dvojče Silvie, krásná Eveline. Svět zná tato česko-italská dvojčata z filmů pro dospělé jako Dellai Twins. 

Předvedou zde samozřejmě jen zlomek toho, co umí. Vystřihnou tady erotickou dark show, jak svou performance samy nazvaly.  Lukáš, kterého si zvolí za svůj erotický objekt, bude mít co dělat s tím, aby se s danou situací popasoval. Nakonec ji ale ustojí se ctí, jak dokládá přiložené video.

Po svém erotickém zážitku stojí Lukáš v kuchyni, kde svoji zkušenost probírá s ostatními kluky. Vypadá lehce vyplašeně… „Nedrž si ho furt!“ radí mu David a poukazuje na ruce Lukáše, které drží před svým rozkrokem. „Dej mu led!“ obrací se David směrem k Sebastianovi. „Má tam asi otok,“ směje se Sebastian a dodává, že ho vystoupení děvčat příjemně překvapilo. Zároveň přiznává, že Lukášovi dost záviděl. „Mně se to taky líbilo, jen mi to přišlo moc krátký,“ říká Lukáš. Je vidět, že si chce před kluky zachovat dekorum…

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18.30 a ve 22.40 na Prima SHOW!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky