Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dělá bulvár z Krampola alkoholika?

Zdroj: Oficiální stránky zpěvačky

Tak jsem si v pátek pustila na České televizi pořad 13. komnata. Celebrity v něm odhalují ze svého soukromí to, co bylo dlouho skryto (i když o tom už většinou psal bulvár). Tentokrát promluvil Jiří Krampol…

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska vám povím, jak válčí s bulvárem herec a moderátor, český Belmondo Jirka Kramol (70)!

Zdroj: Profimedia.cz, ČT

Drby po veřejnoprávnu

Pořad 13. komnata běží už poměrně dlouho. ČT ho dává vždy v pátek od 21:05. Na začátku byl celkem zajímavý – občas se v něm objevily věci, kterých věděl málokdo. Postupem času začaly ubývat známé osobnosti, které by měly opravdu co říct, a tak prvotní šťáva z pořadu vymizela. Příkladem budiž díl s Jiřím Krampolem. V naprosto profláklých vzpomínkách na žižkovské dětství či omílání faktu, že Krampol je fanda posilovny a tenisu, zanikla možná zajímavá informace, proč Jirka nemá se svou současnou manželkou Hankou děti.

Zdroj: Profimedia.cz, ČT

Krampol versus bulvár

Jedním z hlavních témat, které se v 13. komnatě naťuklo, byl hercův vztah k alkoholu. A tady pan Krampol neváhal – všechno, co se o něm kdy napsalo v souvislosti s alkoholem, jsou výmysly bulváru, s kterým on už vůbec nekomunikuje. HA, HA! Tak si to proberme pěkně jedno po druhém… Jiřího Krampola snad nikdy nikdo označil za typického alkoholika. A to, že byly doby, kdy to uměl se skleničkou roztočit, že pil několik dní v kuse a že v těchto dnech nechodil domů, vám potvrdí každý jeho kolega a kamarád (samozřejmě jen tak mezi řečí, ne na diktafon či kameru). Za druhé – dlouho už se o Krampolovi v tomto smyslu nic nepsalo. Jirka už asi opravdu nepaří jako dřív. Ale ono to u člověka s nemocným srdcem není zas tak nic divného, že?! A komunikace s bulvárem? Pomineme-li, že Jiří Krampol dělal před dvěma třemi lety dokonce jednomu bulvárnímu deníku reklamu – nenudil se s ním ani v Rumunsku, jak si možná vzpomenete, s bulvárem se normálně baví. Nestalo se mi a ani jsem to neslyšela od kolegů, že by někdy dělal potíže s rozhovorem nebo s odpovědí na jakoukoli otázku. Jeho kamarád, manažer a dvorní fotograf navíc pravidelně do redakcí nabízí Krampolovy fotografie v nejrůznějších pozicích a z nejrůznějších akcí. To se ale do veřejnoprávní televize asi neříká, že?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU