Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oslnivé dekolty ve Varech: Sexy Mátlová, odvážná Čvančarová i decentní Thurman

Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Zdroj: Profimedia
Jitka Čvančarová

Na filmovém festivalu v Karlových Varech se to hlubokými výstřihy vždycky jenom hemží. Zatímco dámy našponují svoje poprsí, muži pak při příchodu na červený koberec ani neví, kam s očima. Podívejme se společně na herečky a modelky, které v minulých ročnících zaujaly nejvíce.

Odvážná Jitka Čvančarová

I když fanoušci během zahájení festivalu netrpělivě čekají hlavně na zahraniční jména, dokáží s nadšením přivítat i tuzemské hvězdy. Před třemi lety na sebe upoutala obrovskou pozornost herečka Jitka Čvančarová. Ta ukázala tak nadupaný výstřih, až všichni přítomní prakticky zapomněli, proč do Varů vlastně přijeli. „Nejsme stydlínky,“ okomentovala tehdy výběr šatů herečka pro deník Blesk.

Rafinovaná Uma Thurman

Slavná hollywoodská herečka, kterou si diváci pamatují z kultovního filmů Pulp Fiction: Historky z podsvětí nebo Kill Bill, na to jde vždycky rafinovaně. Místo prvoplánované pompéznosti vsází na jednoduché a střídmé róby. V určitých úhlech sice pánové mohou obdivovat hereččiny vnady, celkový dojem ale bývá jemný a tajuplně svůdný.

Divoká Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová si většinou nikdy nenechala ujít příležitost, aby mohla ukázat skoro všechno. Kromě vysokých rozparků proto vynáší promyšleně střižené šaty, které poprsí zakrývají jen zlehka. Zelená barva Verešové sluší a výstřih v tomto případě sahal téměř až na břicho. Outfit Andrea doplnila jen decentím šperkem a udělala dobře, masivnější náhrdelník by už přebil celkový dojem.

Svůdná Kateřina Mátlová

Zpěvačka Kateřina Mátlová moc dobře ví, že vlastní jeden z nejsvůdnějších dekoltů v českém showbyznysu. Jakmile je proto pozvaná do společnosti, nikdy neváhá ukázat svoje plné a přitažlivé křivky. Před pěti lety blonďatá sexbomba ve Varech zazážila v tmavých třpytivých šatech s korzetem, který dal vyniknout jejímu bujnému poprsí.

Smělá Dominika Myslivcová

Přestože dříve blogerka Dominika Myslivcová nosila víceméně jenom růžovou barvu, na posledním ročníku všechny překvapila romantickou stylovou róbou. I tak se ale nebála odhalit dekolt, kam nakonec směřovaly oči všech hostů. Přesto to Dominice slušelo a dala tak najevo, že nad módou přemýšlí a dokáže si obléci i střízlivější kousky.

Mazaná Inna Puhajková

Moderátorka Inna Puhajková možná není majitelkou nejplnějších ňader. Naštěstí má ale šikovnou návrhářku Sandru Markovou, která dokáže vytvořit dekolt snů. Tajemství spočívá v pečlivě ušitém výstřihu, který okamžitě opticky zvětší každé poprsí. Také Inna dobře vycítila, že méně je někdy více a ke zdobným šatům si už nevzala další výrazné šperky.

Nestydatá Nela Slováková

Vítězka reality show Hotel Paradise ví, jak na sebe upozornit. Možná, že ne každý si tehdy vůbec vybavil jméno Nely Slovákové a dokázal si ji zařadit do televizního pořadu, v němž účinkovala. Přesto Nela dorazila v šatech, kterými musela všem vyrazit dech. Kromě krátké sukýnky si vybrala poloprůsvitný živůtek, který více odhaloval než schovával.

Dekolt předloni ukázala i americká herečka Patricia Clarkson.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky