Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Utajená svatba zpěvačky Debbi: Z čeho měl manžel největší strach?

Debbi
Debbi
Zdroj: Profimedia
Debbi

Rusovlasá zpěvačka Deborah Kahlová alias Debbi se o víkendu provdala. Veselku se jí až do samotného dne podařilo utajit. První fotografii ze svatby zveřejnila Marta Jandová. 

Debbi a Tomáš složili manželský slib u oltáře před stovkou hostů. Do snubních prstýnků si nechali vyrýt své iniciály a zkratku VŠL neboli velká šílená láska, objasnil na svém Instagramu ženich. Populární zpěvačka si teď musí zvykat na změnu příjmení. Nově se jmenuje Deborah Pchálková.

Dlouho plánovaná svatba

Půvabná zpěvačka neponechala přípravy na svatbu náhodě. Už dlouho měla vybrané i písně, které na svatbě zazní. „První novomanželský tanec budeme mít na písničku Farmářům od Davida Stypky,“ svěřila se v rozhovoru pro Hitrádio. „Můj budoucí manžel z toho má velký strach, ale ujistila jsem ho, že stačí, když se budeme držet a točit se pomalu dokola.“ Dle fotografií z veselky, na kterých všichni září štěstím, to vypadá, že se vše nakonec povedlo na výbornou. Svatbu vychválila na sociálních sítích i Marta Jandová. "Dnes jsem si před koncertem odskočila na svatbu. Na krásnou svatbu," napsala ke snímkům z utajované veselky Marta. 

Vyznání rodině

Debbi v posledních dnech natáčela videoklip k nové písni, která se jmenuje V dobrým i zlým. „Je to vyznání lásky nejen mému manželovi, ale i poděkování mým nejbližším. Mojí mámě a sestře. Proto moje autorská prvotina a proto čeština. Chtěla jsem, aby mi všichni rozuměli a věděli, že to myslím vážně. Právě proto se ve videoklipu objeví můj manžel, mamka, ségra i pes Woody," prozrazuje detaily o novince. Videoklip má vyjít v nejbližší době.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky