Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dcera slavné Sandy z Pomády: Nespokojenost se vzhledem vyřešily plastiky

Chloe Rose Lattanzi a Olivie Newton-John
Chloe Rose Lattanzi a Olivie Newton-John
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

Ano, tato mladá žena totiž takto nevypadala vždy. Až zjistíte, jak moc se proměnila, tak si možná budete říkat, co hrozného se jí muselo stát, že si tak ubližuje? Proč se chce stát někým úplně jiným? Podle toho, co o Chloe Rose Lattanzi víme, tak snad jediné, co by mohlo její touhu po jiném vzhledu způsobit, je fakt, že je dcerou slavné herečky.

Matkou Chloe není totiž nikdo jiný, než Olivie Newton-John nebo-li Sandy, sexy kočka v upnutých latexových legínách a kožené bundičce z muzikálu Pomáda. Herečka a zpěvačka Olivie Newton-John celý život věnovala boji za práva zvířat a za čisté životní prostředí, zapojuje se do nejrůznějších charitativních spolků a zdravotnických organizací. Je také pověstná tím, že si celý život udržuje štíhlou postavu. Jejím receptem je nízký příjem sacharidů, vysoký příjem vitaminů a pravidelný pohyb, nejlépe v podobě dlouhých procházek. A občas to prý chce si i trochu vyhodit z kopýtka, Olivie ujíždí na bílém chlebu a čokoládě. Téměř sedmdesátiletá Olivie Newton-John v současnosti bohužel opět bojuje s rakovinou. V roce 1992 onemocněla rakovinou prsu poprvé, bohužel v roce 2017 se objevily metastázy v jiné části těla.

Newton-John byla dvakrát vdaná a má jednu dceru a to již zmiňovanou Chloe Rose Lattanzi, jejímž otcem je nepříliš úspěšný herec a zpěvák Matt Lattanzi. Dvaatřicetiletá Chloe má za sebou boj s anorexií, který snad zdárně vyhrála. Nyní se soustředí na vylepšení svého zevnějšku s pomocí plastické chirurgie. Má za sebou už více než desítku zákroků, které její vzhled totálně proměnily. Dokonce ani vlastní matka už jí na ulici nepozná!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky