Maminkou Lucie Valčíkové je prodavačka Iveta Kolářová, se kterou Karel Gott v roce 1986, v době kdy ještě chodil s Jitkou Svobodovou, prožil noční románek.

Druhá dcera oblíbeného zpěváka přišla na svět v roce 1987. V té době byl hudebník již otcem dcera Dominiky, na rodičovskou roli se ale necítil.

Kolářová byla Gottova skalní fanynka a podařilo se jí dostat k samotnému Mistrovi, kterého svedla.

“Více než svým vzhledem mě zaujala rozhodností, se kterou se odvážila probojovat až k mé šatně, aby se připomněla,” vzpomínal Karel ve své knize Má cesta za štěstím.

“Dali jsme si dobré víno, prožili bez rozpaků vášnivý večer a pak jsem jí zavolal taxi. Prostě oboustranné svobodné setkání na jediný večer, přičemž z mé strany nenastal důvod se znovu scházet,” popsal oblíbený zpěvák, jak se s matkou svého dítěte seznámil.

Po sedmi měsících mu pak prodavačka zavolala s tím, že je těhotná a za dva měsíce se jí narodí Karlovo dítě.

“Nemohl jsem skousnout, že jsem byl zase obejit. Tím hůř, že jsem k Ivetě necítil vůbec nic. Proto jsem se s tím tentokrát vyrovnával snad ještě hůř než u Toničky,” svěřil se čtyřnásobný otec v knize se svými pocity.

Rozvod po dvanácti letech vztahu

Nakonec si ale s oběma „nechtěnými“ dcerami vybudoval Gott krásný vztah, a to zvlášť s Lucií.

Lucie Valčíková byla dříve provdaná za kuchaře Jana Kovaříka, se kterým má syny Vojtu a Honzu.

Manželé se vzali v roce 2008 a rozvedli po dvanácti letech. Otcem jejího třetího syna je Lukáš Valčík, kterého si vzala v tajnosti v listopadu 2021.

Dvojici se v dubnu loňského roku narodil společný syn. Kromě tatínka dítěte Lucii tehdy v porodnici navštívila nevlastní matka Ivana Gottová se svou maminkou Ivanou Krejčí a mladšími sestrami Lucie, Charlottou Ellou a Nelly Sofií.

Valčíková má na rozdíl od Dominiky Gottové s vdovou po otci skvělé vztahy, což dokazují jejich pravidelné schůzky i fakt, že se Ivana Gottová rozhodla dceru svého zesnulého manžela finančně podporovat.

„Nabídla jí, že jí bude posílat 15 tisíc korun jako příspěvek pro ni a 7 tisíc korun na děti,“ uvedl zdroj webu zeny.iprima.cz s tím, že tyto peníze pobírá už od roku 2020.

Přestože je o Lucii obrovský mediální zájem, ona sama se mu vyhýbá obloukem a žije s rodinou skromně, pokud možno mimo dosah bulvárních novinářů, což se jí dlouhodobě daří.

Od loňského příchodu syna na svět tak o dceři Gotta nejsou žádné novější zprávy.

Související články