Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta: Obléká se jako chlapec a plánuje velké změny

Angelina Jolie se svými dcerami Shiloh a Zaharou
Angelina Jolie se svými dcerami Shiloh a Zaharou
Zdroj: Profimedia
Angelina Jolie se svými dcerami Shiloh a Zaharou

Shiloh je nejstarší biologická dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta. Už před lety ale projevila touhu se oblékat jako chlapec a její rodiče nijak netají to, že tak chce být i oslovována. Hollywoodský herec se projevil jako citlivý otec, když se k počínání své dcery vyjádřil v americké talkshow.

Ne každý rodič by se s touto skutečností vyrovnal tak hravě a statečně jako Brad Pitt. Jeho biologická dcera Shiloh se totiž cítí jako chlapec a nezdráhá se tak oblékat. Naposledy doma vyslovila přání, že chce, aby se jí říkalo mužským přízviskem.

Chlapcem už od dětství

Slavní rodiče prý nejprve doufali, že jde jen o jakousi fázi, ale Shiloh má zřejmě opravdu duši chlapce. Poprvé se tak projevila ještě v předškolním věku a neopustilo ji to ani o teď, kdy vstupuje do puberty. Zpočátku s ní Jolie a Pitt chodili po doktorech, ale posléze si sami řekli, že jí nechají volnou ruku.

„Chce, abychom jí říkali John, tak jí tak říkáme,“ svěřil se Brad Pitt v americké talkshow Oprah Winfrey. Občas dojde k situacím, které ostatní lidi překvapí. Dochází k nim třeba u jídla. Herec ve studiu vysvětloval, že Shiloh si svoje nové jméno velmi hlídá.

„Shiloh, chceš pomerančový džus,“ ptám se jí. Shiloh vzápětí odpovídá, že jí mám říkat přece Johne. „Jsem si vědom, že pro nás rodiče je to roztomilé, ale pro ostatní lidi to může být nekomfortní,“ dodal Pitt.

Pitt myslí na děti

Hollywoodský herec na výchovu všech svých dětí dbá a má o ně obavy jako každý správný otec. „Přemýšlím o všem, co dělám, protože až moje děti vyrostou, uvidí to. Znají mě jako tátu, ale doufám, že si o mně budou myslet, že jsem i sakra dobrý herec,“ řekl Brad magazínu People.

Dětí jako smetí

S Angelinou Jolie mají tři vlastní děti a tři adoptované. Kromě Shiloh mezi vlastní patří dvojčata Vivienne a Knox, adoptovaní jsou pak Maddox, Zahara a Pax. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU