Chvíli poté, co moderátorka Love Islandu Zorka Hejdová vyřkla ortel nad Davidem, se zeptala jeho partnerky Natálie, zda chce na ostrově lásky zůstat. Odpověď půvabné blondýnky byla více než jasná, bez přemýšlení řekla, že odchází s Davidem.

Porušení pravidel

Dvacetiletý David byl zpočátku k Natálii velmi zdrženlivý. Diváci se domnívali, že to je z toho důvodu, že je Natálie slavná a úspěšná a David se jí jednoduše bojí. Bylo to ovšem celé jinak, vysokého fotbalisty prozradilo jediné gesto. Na kameru často ukazoval tetování, které měl společné s Rebekou. Po vypadnutí přiznal, že to dělal kvůli tomu, že cítil lítost. V pořadu Beach hut na něj udeřila moderátorka a bývalá účastnice Love Islandu Gabriela s videem, které poskytla Rebeka.

On i Natálie si vyslechli z úst Rebeky, jak to mezi nimi doopravdy bylo. Rebeka uvedla, že spolu chodili od května s tím, že znala jeho rodinu, prarodiče a strávila s nimi dost víkendů, stejně tak jako on s její rodinou. Aby toho nebylo málo, Natálie si přečetla i konverzaci Davida a Rebeky. V smskách vyznal David Rebece lásku a psal také, že se těší, až ji po příjezdu z Kanárských ostrovů znovu uvidí. Půvabná misska si z videa a konverzace nedělala hlavu. Podle ní je Rebeka mladá a musela vědět, že se David na Love Islandu může zamilovat.

Nový začátek

Po příjezdu do Prahy jsou David a Natálie stále spolu. Dokonce už stihli zajít na večeři s vypadlíky Fábiem a Sárou. Pár na svých Instagramech ukazuje, jak společně cvičí nebo leží v posteli. Zda se ovšem David stihl už setkat s Rebekou, není jasné. Za své chování si sypal popel na hlavu a řekl, že by se chtěl s Rebekou po návratu vidět a omluvit se jí. Jestli David a Natálie ustojí nástrahy běžného života, ukáže jen čas.

Dalším z problémů může být také popularita Natálie. Spekuluje se o tom, že od Novy dostávala sto tisíc korun měsíčně za účast v Love Islandu. Tuto informaci odmítla TV Nova potvrdit s odkazem na to, že se ke smlouvám účastníků nebude vyjadřovat. Dále se spekulovalo také o tom, že Kočendová přišla do vily jen kvůli podpoře sledovanosti. Tuto informaci ovšem vyvrátil kreativní producent pořadu Samuel Jaško. "Natálie Kočendová prošla standardním castingovým procesem."