David Vitásek se nemohl dočkat svého výletu do USA, v polovině cesty ale narazil na problém, se kterým nepočítal ani ve zlém snu.

„Storytime o tom, jak mě vyhodili z letadla kvůli cizím lidem. Můj zábavný trip do Ameriky pokračuje. Gratulace všem Amsterdamčanům, Američanům, gratulace. Storytime začíná tak – sedl jsem do auta, sorry, do letadla směr New York. Velké letadlo, dva-čtyři-dva, já jsem seděl s nějakýma random lidma – na kraji, byl to pár, tak jsem je pustil doprostřed. Říkám jim: dont' worry, let's go. Šli, dali si panďuláka, asi na cestu, je to asi osm hodin, já jsem si dal kinedryl,“ začal influencer své vyprávění, kterému opět polovina fanoušků nerozuměla díky jeho výslovnosti.

„Byla sranda, padly nějaký džouky, já nevím, odkud ani byli. Pili trochu jégra, dali si jednoho panďuláka, došla paní, viděla je, sebrala jim to a oni se omluvili. Všechno v pohodě. Potom – za dvě minuty – došla znova, ale s bandou goril, jako ženských. Úplně se strhla spoušť, get off letadlo, kufry, security. A já jenom ‚Pi*o, už jdete, jo? Tak letíme? Oni už vstávali a (někdo) prej na mě: You too! A já: Kámo, děláš si ze mě pi*u?‘“ popsal rozhořčený Vitásek, který se prý alkoholu ani nedotkl.

Kvůli cizím lidem tak nemohl pokračovat do cílové destinace a zůstal zaseknutý na letišti v Amsterdamu.

Byl jsem hnusnej a nepříjemnej

David Vitásek byl z celé záležitosti pořádně vytočený. „Já ty dva ani neznám. Mě vyhodili z letadla za to, že jsem seděl vedle dvou lidí, co chlastali. Já jsem se s nima hrozně pohrotil, byl jsem fakt hnusnej, nepříjemnej – Give me test, fakt vole. Dopadlo to tak, že nás samozřejmě vyhodili. Musel jsem odejít, zastávali se mě tam lidi, je to nezajímalo, byli to Američani, nezajímalo je to. Byl jsem hodně protivnej,“ postěžoval si účastník Love Islandu na sociální síti a dodal, že po odchodu z letadla společně s dalšími vyhozenými pasažéry na protest pil alkohol přímo před zraky přítomné ochranky.


„Teď tady sedím v Amsterdamu a na fakin letišti a nevím, co mám dělat. Jestli poletím znovu do Ameriky – letí mi to za pět hodin, anebo poletím domů. Já nevím. Netuším. Jsem extrémně nas*anej – ani ne na ty dva lidi, co si tam dali jednoho panďuláka, těm to vyčítat vůbec nebudu, ale jsem nas*anej na to, že nás takhle vyhodí, absolutně jakože nesmyslně,“ pokračoval Vitásek ve svém barvitém příběhu s tím, že celou situaci nechápe a je „hodně nas*anej“.

Nakonec se i přes všechny komplikace podařilo staronovému příteli Natálie Kočendové dojet do cílové destinace, tedy do New Yorku.

Související články