Soutěžní páry v druhé epizodě StarDance dostaly za úkol před porotou zatančit tango, sambu a valčík. Přímým přenosem jako vždy diváky provázela ostřílená moderátorská dvojice Tereza Kostková a Marek Eben.

Jelikož šlo o stý výroční díl soutěže, Kostková zavzpomínala, že první díl byl odvysílán 6. listopadu 2006 a že si s Ebenem dlouhé tři roky vykali. Porotu tentokrát ovšem nadchla Kubelková, která je v páru s tanečníkem, Martinem Prágrem.

Dvojnásobná maminka předvedla tango a dostala velikou pochvalu i od nejpřísnějšího porotce Zdeňka Chlopčíka: "Velmi pěkně zatančené," okomentoval obávaný "Kat", jak se Chlopčíkovi přezdívá. Nejméně bodů nakonec od odborné poroty získali Vavřinec Hradilek a Josef Maršálek, po hlasování diváků ale vše dopadlo jinak.

Prachaře utěšoval Lábus

Televizní diváci rozhodli o tom, že jako první pár ze StarDance odešel David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná. Herec bral ovšem prohru statečně a přiznal, že pro něj byly pravidelné tréninky velmi fyzicky náročné.

"Jsem rád, že tu zůstal Josef Maršálek. Koblihy zůstávají. Je taky hezké, že jsme vypadli ve stém díle, což se ještě nikomu nestalo. Dělal jsem, co jsem mohl, Zuzana ke mně byla ohleduplná, když viděla, že na to psychicky a fyzicky nemám, trénink jsme ukončili," řekl Prachař ke svému vyřazení webu Novinky a se svou taneční partnerkou se po stresujícím klání vydal na večírek.

Zatímco Dvořákovou-Šťastnou utěšoval manžel, Prachař se skvěle bavil s Jiřím Lábusem. Herečtí kolegové spolu vedli zapálený rozhovor na ulici a došlo i na přátelské objetí. Prachař pak na mejdanu zůstal až do ranních hodin a kolem třetí se viditelně společensky unavený rozhodl zavolal taxi domů. Během čekání na odvoz se opíral o sloupek z čehož bylo jasné, že se rozlučková akce více než vydařila.

David Prachař bral své vypadnutí ze soutěže sportovně

Související články