Půvabná blondýnka pochází ze švédského města Stockholm. V minulosti platila za pořádnou divošku. Pracovala dokonce v nočním klubu. Prací si ovšem vyzkoušela hned několik. Prodávala luxusní spodní prádlo a pracovala ve vyhlášené restauraci Mister French.

Láska hory přenáší

David a Rebecca se dali dohromady nejspíše v době, kdy byl hokejista v angažmá ve švédském Södertälje. Jiskra mezi nimi přeskočila až tak velká, že půvabná blondýnka neváhala a odstěhovala se s ním do Ameriky, kde získal angažmá v Bostonu.

Sympatický pár si prošel tou největší možnou bolestí. V roce 2021 jim zemřel syn Viggo Rohl. Chlapeček žil pouhých šest dní. Dalšího potomka se dočkali v roce 2023. Narodila se jim dcera Freya Ivy. „O tomto okamžiku jsme snili dlouho a já nemohu být na své dvě krásné holčičky víc pyšný,“ pochlubil se šťastný otec na Instagramu.

Švédsko vs. Česko

Mimo hokejovou sezónu tráví rodinka čas v Česku i ve Švédsku. Nevynechají ani prestižní karlovarský filmový festival, kde patří k nejlépe oblečeným párům.

Pro jeden životně významný moment si populární pár zvolil Švédsko. David a Rebecca tam pokřtili dceru.

Celý slavnostní ceremoniál se konal na mole u vody. Vše kolem bylo zahaleno do bílé barvy. „Úžasný moment nechat naší malou Freyu pokřtít,“ rozněžnil se pyšný otec na svých sociálních sítích.

Otázkou ovšem zůstává, kde bude jejich veselka. Kolem očekávané svatby je plno otazníků. Jedno je ovšem jisté. Termín se blíží. Rebecca už má za sebou rozlučku se svobodou.

O snímky z vydařené party se podělila s fanoušky na Instagramu. Jak to tak vypadá, půvabná blondýnka to umí pořádně rozjet. Na rozlučce nebyla nouze o alkohol.

Jedna z fotografií, kterou sdílela, obsahovala vanu plnou lahví a plechovek, které obsahovaly víno, šampaňské i tvrdý alkohol. Rebecca zářila v bílých šatech a její kamarádky oblékly blyštivé stříbrné šaty.

Partnerské souznění

Rebeccu a Davida pojí hned několik věcí. Oba dva mají velmi vytříbený módní vkus. Půvabná blondýnka se při volbě outfitu drží většinou v neutrálních barvách, které jí velmi lichotí. To její partner se umí více odvázat. Opakovaně se ukázali například v modelech od sourozenců Ponerových.

Spojuje je i smysl pro humor. Populární hokejista se se svou přítelkyní oblékli na jeden z Halloweenů do velmi vtipných kostýmů.

Společně zparodovali známý videoklip k písničce "Chandelier" od zpěvačky Sii. David zářil jako malá tanečnice Maddie Zieglerová a Rebecca jako populární australská zpěvačka. Zahalila se do černobílé paruky s dlouhou ofinou.

Zdroje: Expres, Blesk, Aha

Související články