Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

David Křížek nastoupil do vězení, dojemné loučení manželka Lucie proplakala

Lucie Křížková a David Křížek
Lucie Křížková a David Křížek
Zdroj: Profimedia
Lucie Křížková a David Křížek

David Křížek bohužel doplatil na svou důvěřivost z minulosti. Za spoluúčast na tunelování Metropolitního spořitelního družstva dostal 3,5 roku nepodmíněně a do výkonu trestu už nastoupil. Na jachtaře doma čeká manželka Lucie, která zůstala na péči o jejich dvě děti úplně sama. Bývalá modelka ale prý neztrácí naději a upíná se na rozsudek odvolacího soudu, který by mohl jejího manžela dostat domů.

Lucie Křížková od prvního okamžiku zveřejnění manželovy kauzy stála na jeho straně. Dvojnásobná maminka věří, že se její muž zapletl do špinavého byznysu nezáměrně, a proto je trest v podobě vězení dle jejího názoru nepřiměřený.

Manželé spolu od května, kdy se Křížek dozvěděl verdikt soudu, trávili každou volnou chvilku, a dokonce spolu ještě stihli vyrazit na dovolenou na jachtu. V neděli ale rodinná idylka skončila.

Sportovec musel nastoupit do věznice na Borech, kde by měl nyní strávit 3,5 roku života.

Lucie Křížková věří, že jejího muže brzy pustí domů

„Bylo dobře. Bude dobře. Užívejte společné chvíle, radíte nám. Užíváme, i když se sevřeným žaludkem a knedlíkem v krku. Ale moc děkujeme za vaše zprávy. Nechci tu fňukat. Kolem se děje tolik neštěstí bez světla na konci tunelu. My to světlo vidíme,“ napsala Lucie Křížková na Instagramu ke společné fotce s manželem.

Křížková věří, že se otec jejich dvou dětí vrátí brzy domů. Vše bude záležet na odvolacím soudu, na který bude nyní jachtař za mřížemi čekat.

Původně totiž Křížek dostal pouze tříletou podmínku. „Čekám na rozsudek vrchního soudu. Ten změnil původní rozsudek, kterým byl podmíněný trest. V celé kauze jsem původně dostal podmínku a pokutu 600 tisíc korun. Podle soudu bylo totiž evidentní, že jsem sám nic nezpronevěřil, a nebudu tedy hnán k celé náhradě škody, nicméně musím být nějak potrestaný,“ sdělil před časem iDnesu.

Odvolací soud bude zásadní, Křížkovi možná potvrdí původní rozsudek

Manželé Křížkovi se nyní upínají na další soud, který by mohl vše změnit. Pokud bude mít jachtař štěstí, Nejvyšší soud potvrdí původní rozsudek, a tak Křížek nebude muset trávit tři roky bez manželky a dětí.

Nezbývá než celé rodině popřát hodně sil a věříme, že se jistě brzy shledají. Držíme palce.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU