Na slavnostní premiéru filmu Pohádky proti šikaně dorazil David v doprovodu půvabné Sarah. Po čtyřech letech vztahu z nich stále nevyprchala zamilovanost.

Jejich dcerka Ester oslavila nedávno tři roky. Sympatické brunetce je pouhých čtyřiadvacet. Jak to tak vypadá, velký věkový rozdíl zamilované dvojici rozhodně nevadí.

Šťastná rodina

O dvacet let mladší Sarah Opravilová přivedla na svět holčičku v březnu roku 2021. Těhotenství se jim podařilo dlouho úspěšně tajit. "Já jsem tatínek občas. Nebudu si tady hrát na dokonalého otce, vůči mamince by to nebylo fér. Ale když mám volno a mám malou, tak s ní jsem. Ani jí nedávám telefon, fakt se jí snažím věnovat a přináší to ovoce, já jsem se prej pro ni stal Bohem," svěřil se šťastný tatínek pro Extra.

Kraus je kvůli práci stále na cestách. „Abych přinesl domů nějaké prachy. Jsem hodně v Praze, ony jsou hodně na Moravě. Moje žena ještě studuje. Malá mě zná spíš z televize, žena jí pouští na YouTube moje písničky. Ta se úplně třese, když mě vidí, to je, jako když za ní přijede nějaký zpěvák.“

Konec velké lásky se Strýcovou

Syn populárního moderátora si před lety prošel těžkým rozchodem s tenistkou Barborou Strýcovou. Sportovkyně hned po rozpadu vztahu randila s šéfredaktorem pánského magazínu Petrem Matějčkem.

Hudebník byl nějakou dobu sám. Po čase se zakoukal do mladičké modelky s blankytnýma očima. O jejich vztahu se spekulovalo už delší dobu. Několik měsíců chodili na akce jako přátelé. Vztah přiznala až Sarah fotografií na Instagramu. Se sledujícími sdílela snímek jejich prvomájového polibku.

Ačkoliv je zpěvák zamilovaný, zradu své bývalé partnerky Barbory Strýcové nemůže vstřebat i po letech. „Je velká škoda, že rozchod proběhl, jak proběhl. Mohli jsme zůstat kamarádi, ale stalo se tam tolik zlého, že to prostě nejde. Jsou jen dva lidi na světě, kterým nikdy neodpustím, Bára a Eduard Klezla,“ prozradil pro Blesk.

Svou tehdejší partnerku obvinil z nevěry. Strýcová si stála za tím, že jejich vztah skončil dva měsíce předtím, než byla přistižena se svým současným partnerem Petrem Matějčkem.

Mimo Báru Strýcovou byl zamilovaný do další slavné ženy. Tato láska ovšem zůstala na platonické úrovni. Herečce Zuzaně Norisové složil dokonce píseň.

„Já jsem ujížděl na Norisový, ona vůbec. Myslel jsem, že jí tou písničkou něco dojde. Nebo že se aspoň sejdem na kafe. Ale vůbec. Druhej den měla ochranku v divadle. Byla složená z tanečníků, taková zjemnělá, tak jsem se nebál. Hráli jsme v té době Starce na chmelu. Seděl jsem nahoře v divadle, tiše jsem se koukal na Norisku. Pamatuju si celej život, jak si šla pro čaj – šla, jenom si hodila do plastovýho kelímku ten čaj a já jsem zešílel.“

Láska na první pohled

Jeho současná partnerka ho učarovala na první pohled. „Je to moravská dívka z Hradišťa. Něco jsem zkoušel v Hradišti, ona kolem mě prošla, já jsem zareagoval. Někam mě zvala, já jsem tam nemohl přijít, ale řekl jsem jí, že může přijet zítra do Prahy. A ona přijela. A přijela s kufrem, se slivovicí a s vybroušenýma skleničkama. A bylo to,“ vzpomínal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka na seznámení se Sarah.

„Já jsem jí vysvětloval, že bych ji chtěl, ale že už myslím na rodinu, že už mi ujíždí vlak. A ona mi tu holčičku dala, krásnou. Já jsem jí vděčnej. Hrozně jsem snil o holčičce. Když se narodila, týden jsem soustavně brečel. Přijel jsem na natáčení filmu, pořád jsem brečel. Ale já se za to nestydím. To je zázrak, když se narodí miminko,“ dodal.

Související články