Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mluvící auto z Knight Ridera je na prodej! Zájemce si musí připravit obří sumu

David Hasselhoff
David Hasselhoff
Zdroj: Profimedia.cz

Fanoušci herce Davida Hasselhoffa mají jedinečnou příležitost zakoupit jeho osobní předměty. Představitel Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky totiž rozprodává osobní majetek. Mezi nošeným oblečením a podepsanými scénáři se objevilo i slavné auto ze seriálu Knight Rider. Jeho cena je však enormní a stále roste.

Fanoušci Davida Hasselhoffa by měli zbystřit! Slavný herec se totiž před několika dny rozhodl rozprodat nejrůznější předměty, které během své kariéry posbíral. Na aukčním serveru Liveauctioneers vyvěsil téměř vše, co se mu během jeho profesního života podařilo nastřádat. 

Samotná aukce začíná už 23. ledna. Potenciální zájemci mohou zabojovat o Hasselhoffovu sbírku akčních figurek, nošené oblečení z natáčení, podepsané scénáře a fotografie. Nejhodnotnějším předmětem aukce však zůstává známé mluvící auto ze seriálu Knight Rider. Fanoušci však již nyní jeho hodnotu vystřelili do téměř astronomických výšin.

David Hasselhoff David Hasselhoff Zdroj: Profimedia

Přestože odhadci cenu vozu Michaela Knighta určili mezi 175 a 300 tisíci dolary (3,7–6,4 milionu korun), zájem o něj je natolik velký, že se jeho současná cena vyšplhala bezmála na jeden milion dolarů (cca 22 milionů korun). A to ještě není konec. Je tedy více než jasné, že finální částka může být ještě mnohonásobně vyšší. 

Ten, kdo v aukci uspěje, se může těšit také na velký bonus. V popisku u auta totiž sám David Hasselhoff slibuje, že pokud výsledná částka překročí odhad o 25 %, vůz pak novému majiteli osobně doručí.

David Hasselhoff David Hasselhoff Zdroj: Profimedia

Herec David Hasselhoff na sebe poprvé upozornil v roce 1982, kdy se zhostil právě role soukromého detektiva Michaela Knighta v seriálu Knight Rider. Jeho největším úspěchem však zůstává role sexy záchranáře Mitche Buchannona v seriálu Pobřežní hlídka.

Právě v osmdesátých a devadesátých letech byl herec na vrcholu své kariéry, která však následně začala poněkud upadat. Přestože se i po přelomu tisíciletí stále objevuje ve spoustě filmů, žádný z nich nezaznamenal větší úspěchy. Fanoušků má díky svým životním rolím však i po desítkách let miliony. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU