Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikola je moje kotva: David Gránský vychválil manželku do nebes

David Gránský a jeho manželka Nikola
David Gránský a jeho manželka Nikola
Zdroj: Profimedia
David Gránský a jeho manželka Nikola

Herec David Gránský se dočkal svého prvorozeného syna o měsíc dřív, než bylo v plánu. Manželka Nikola, která přivedla na svět Matea, má za sebou velmi náročný porod. Rodila celou noc. Miminko se nakonec dostalo na svět císařským řezem.

Šťastný otec

O první společnou fotografii se synem se podělili s příznivci na svém Instagramu. „9. 6. 2022 bude už navždy náš nejšťastnější den. Děkujeme někomu z personálu porodnice a následně médiím, že nás ušetřili tak otravné věci, jako je oznamování narození našeho syna. Tímto se omlouváme našim přátelům i některým členům rodiny, že se to dozvěděli dříve z médií než od nás. Není ale nic důležitějšího, než to, že jsou Niky i MATEO v pořádku a tak neskutečně těžký a dlouhý porod zvládli. Moje žena je hrdinka. Miluju ji. Miluju je,“ napsal šťastný otec. 

Krásná vzpomínka

O svou vzpomínku na průběh těhotenství se Nikol podělila s fanoušky na svém profilu. V průběhu různých týdnů se natáčela, jak jí roste bříško, na závěr videa se ukázala celá šťastná rodinka. „A přesně před týdnem se z nás stala ještě větší rodina. O měsíc dřív, než bylo v plánu. Nemusela jsem dělit jednu velkou lásku, ale jen se mi zvětšilo srdce. Děkuji, že jsi stále po mém boku. Miluju Tě! Miluju vás!,“ dojala se. 

Nikola a David Gránský jsou spolu dvanáctým rokem, vzali se v létě 2019. Velmi stabilní pár tak neohrozí ani Davidova čím dál větší oblíbenost u fanynek. Je si vědom toho, co má doma. „Nikola je moje kotva. Já jsem bohém, je fajn mít doma člověka, který má všech pět pohromadě,“ řekl o své manželce Gránský v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky