Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

David Gránský se pochlubil další fotkou syna: Mateo je celá maminka Nikola

David Gránský s manželkou Nikolou
David Gránský s manželkou Nikolou
Zdroj: Profimedia
David Gránský s manželkou Nikolou

David Gránský je již několik měsíců pyšným otcem syna Matea a se svým nástupcem se pravidelně chlubí na sociálních sítích. Nyní herec dojal hlavně ženskou část svých sledujících, když sdílel společnou fotku s miminkem. Nešlo přehlédnout, že chlapec podědil geny hlavně po své mamince Nikole. 

David Gránský je se svou manželkou Nikolou od svých sedmnácti let a letos tahle dvojka posunula svůj vztah založením rodiny.

"9. 6. 2022 bude už navždy náš nejšťastnější den. Není nic důležitějšího, než to, že jsou Niky i Mateo v pořádku a tak neskutečně těžký a dlouhý porod zvládli. Moje žena je hrdinka. Miluju ji. Miluju je," pochlubil se tehdy novopečený tatínek na Instagramu.

Gránský je vzorný otec a pravidelně se chlubí snímky svého chlapečka na sociální síti a poslední fotkou dostal fanynky do kolen.

Kopie maminky

"Podzim," okomentoval David Gránský rozkošný snímek svého synka v zimní čepičce. Fotku ihned začaly kometovat desítky žen a ozvaly se i hercovy kolegyně z branže.

"Já vidím maminku," napsala Jitka Boho, která také nedávno přivedla na svět chlapce.

Srdíčko v komentářích zanechala také Jasmina Alagič, která s Gránským moderuje show Česko Slovensko má talent nebo Sandra Nováková, Tereza Brodská či Bára Mottlová.

Syn Gránského je celá maminka Nikola

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky