Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

David Gránský se svěřil s bolestnou ztrátou: Před narozením syna zažil tragédii

David Gránský s manželkou Nikolou
David Gránský s manželkou Nikolou
Zdroj: Profimedia
David Gránský s manželkou Nikolou

Herec a moderátor David Gránský odhalil smutné tajemství. V roce 2021 zažil osobní tragédii, když přišli s partnerkou Nikol o dítě. Ve třetím měsíci těhotenství přestalo miminku tlouct srdce a Nikol potratila. Po zdrcující zkušenosti se mladý pár nakonec dočkal zdravého syna Matea, který se narodil v minulém roce. 

Nyní, když je David šťastným otcem, se rozhodl o smutné vzpomínce veřejně promluvit. V době, kdy se chtěl stát rodičem, totiž ani netušil, jak dlouhá bude cesta za vysněným potomkem. 

Opora blízkých

Těžké období se snaží ze svého života vytěsnit. Přiznává, že po tragické události byla jemu i partnerce největší oporou rodina. „Nikdy jsem to do médií neříkal, vlastně o tomhle strašně smutným období vůbec nemluvíme, což je možná špatně. Tehdy jsme to strašně obrečeli, navíc my jsme to tehdy už oznámili rodině a nejbližším kamarádům. Všichni nám říkali, že jsme mladí zdraví lidi, co by se mohlo pokazit. Ale i tak se něco pokazit nakonec může,“ řekl otevřeně pro Blesk Gránský.

Psychika manželky

Nejtěžší chvíle si prožila samotná Nikol, ta se o potratu dozvěděla na běžné kontrole. „Navíc si vůbec nedokážu představit, jaké to musí být pro psychiku té ženy. Protože ve chvíli, kdy jsme se to dozvěděli, Nikču objednali na zákrok až za čtyři dny!“ Mladý pár několik měsíců počkal a začal se pokoušet o miminko znovu, tentokrát vše vyšlo a narodil se jim zdravý syn Mateo.

Nejhezčí den 

Narození syna bylo pro Davida a Nikol tím nejhezčím životním okamžikem. „Není ale nic důležitějšího, než to, že jsou Niky i MATEO v pořádku a tak neskutečně těžký a dlouhý porod zvládli. Moje žena je hrdinka. Miluju ji. Miluju je,“ vyznal se na svém Instagramu šťastný otec. Mateo je hebrejského původu a v překladu znamená dar od Boha nebo Hospodinův dar. Jméno pro prvorozeného chlapce tak nemohli po předchozím tragickém zážitku vybrat lépe. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky