Chvíle obrovské radosti a štěstí se jim snaží spousta lidí překazit. Marek Valášek alias Datel a jeho přítelkyně Barbora Stříteská na Instagramu oznámili, že se dočkají společného potomka. Pod krásným příspěvkem se ihned začaly hromadit gratulace nejen od dalších influencerů, ale také fanoušků. Bohužel se ale objevovaly i reakce, které pozitivní vůbec nebyly. Mnozí Datlovi vyčítají, že si pořizuje dítě, když se topí v dluzích.

Slova o nezodpovědnosti a dluzích

Internetoví hetři jsou zkrátka nezastavitelní a nezdráhají se zničit ani ty nejhezčí okamžiky. Proto se v komentářích u příspěvku nastávajících rodičů objevovaly namísto gratulací ve velké míře i posměšky.

„Já bych si v tvojí situaci, Marku, teda dítě nedělala. Však finančně to Bára bude muset táhnout sama,” napsala jedna z komentujících. Někteří ale zašli ještě dál. „Gratulace potomkovi za fotra v insolvenci,” kopnul si do Valáška další. „Dítě se narodí a už bude zadlužené,” zaznělo ještě. A podobných reakcí se bohužel objevovala celá řada.

Spoléhá na přítelkyni

Marek Valášek bojuje s dluhy dlouhodobě. Podle informací eXtra.cz dluží věřitelům 2,4 milionu korun a kvůli nemožnosti splácet se dostal do insolvence. Nyní tedy musí prakticky veškeré své příjmy odevzdávat insolvenčnímu správci. Je ale vděčný své přítelkyni, která prý dokáže jejich domácnost dostatečně zabezpečit. A i na ni spoléhá, že dostatečně zaopatří jejich společné miminko. „Prostě se musíme snažit. Barča je šikovná a daří se jí, kdyžtak to zařídí Barča,” nechal se v souvislosti s rodičovstvím před časem slyšet.

Související články