Nadějná herečka Darija Pavlovičová a její taneční partner Dominik Vodička se ve StarDance protančili až do předposledního kola oblíbené taneční soutěže StarDance.

Dvojice si střihla mimo jiné i moderní scénický tanec, který si oba velmi užili. "Cítím se úžasně, vypustila jsem svoje démony a cítím se fakt moc dobře," svěřila se éterická kráska webu Extra.

Pavlovičová svým talentem od začátku všechny překvapila a aktuálně je horkou favoritkou na vítězství. "Ten tábor StarDance jsme prošli úplně celej, takže já jsem naprosto šťastný, že jsem si mohl užít každé kolo, být tady a tančit. To je pro mě vlastně to největší přání, které jsem měl, abychom to zažili od začátku do konce," pochvaluje si Darjin tanečník.

Moji osobní démoni

Během živého vysílání Pavlovičová narazila na své démony. Herečka má za sebou temné období, více ale zatím prozrazovat nechce.

"To jsou moji osobní démoni a já se o ně asi nebudu moc dělit. myslím si, že moji démoni mají zůstat se mnou, a až třeba přijde nějaký čas, kdy o nich promluvit, tak přijde, ale teď to ještě není," svěřila se Darija s tím, že dokonce dochází na terapie.

"Mám svou terapeutku, takže když potřebuju, je mi vždycky k dispozici, ale snažím se to řešit sama, nebo občas s Dominikem během tréninku, kde to opadne v návalu emocí," dodala Pavlovičová. Ačkoliv se jí v poslední době jen hrnou nabídky na seznámení, Darja zatím partnera nemá.

"Občas mi tam přistane taková nějaká zprávička typu pojďme se poznat líp, pojďte mi povyprávět o vašem životě, vlastně takový až moc oficiální pozvánky na nějaký večeře, ale jinak ne."Já jsem sama a jsem spokojená," uzavřela s úsměvem.

Související články