Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Konečně našla štěstí: Dara Rolins září vedle o dvacet let mladšího muže

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Dara Rolins je od rozchodu s Patrikem Vrbovským bez partnera. Poslední týdny se ale vedle zpěvačky nápadně často vyskytuje šestadvacetiletý raper Dalyb! Jedná se o nový vztah?

Dara Rolins měla s Patrikem Vrbovským dlouhý vztah plný lásky, neměl ovšem dobrý konec. Po sedmi letech se dvojice definitivně rozešla kvůli zásadnímu problému. Vrbovský alias Rytmus si velmi přál vlastního potomka, což Dara odmítla, a tak šla dvojice nakonec od sebe. Zatímco raper už našel životní lásku, stihl se během jednoho roku zasnoubit, oženit a stát se otcem, Rolins doteď o muže ani nezakopla. To se ale aktuálně prý změnilo!

Najde Dara Rolins konečně toho pravého?

Dara Rolins dlouhé měsíce tvrdí, že lásku nehledá a pokud má přijít, nebude se bránit. Doposud se ale pan božský ke smůle zpěvačky neobjevil. Nedávno ale oslovil mladý raper jménem Dalibor Štofan alias Dalyb Rolins ke spolupráci a vypadá to, že kromě hudební jiskry mezi dvojicí přeskočilo i něco jiného. Dara dokonce vyrazila s autorem společné písně Hello Kitty do Ameriky!

Věkový rozdíl 21 let evidentně ani Daře, ani Dalybovi nevadí, a dvojice si naplno užívá návštěvu USA. Fanoušci si dokonce všimli, že se Dara svým stylem rázně přiblížila Daliborovi a raperský outfit hned vytvořil další spekulace. Dle slovenského deníku Šarm potvrdilo několik známých z okolí Rolins, že skutečně randí s mladým zajíčkem, a brzy svůj vztah oznámí oficiálně.

Dara poslední týdny skutečně jen září a do svých stories na instagramu přidává hashtagy jako Hello Kitty, což je právě společná píseň s Daliborem. Nabízí se ale i varianta, že je dvojici spojuje pouze práce a záměrně kvůli zviditelnění matou fanoušky milostným románkem. To vše ale ukáže až čas...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky