První pokus

Dara Rolins měla na své hlavě různé účesy. Jednou je vyžehlená, jindy kundrnatá nebo s vysoko vyčesaným drdolem.

Kurdlinám dávala přednost nejčastěji po boku Matěje Homoly, se kterým má dceru Lauru. Do frontmana kapely Wohnout se bezhlavě zamilovala, ale v roce 2010 oznámili rozchod.

V té době spolu však už rok a půl nežili. Mohla za to Homolova nevěra, za kterou si pak veřejně nasypal popel na hlavu.

„Lidi se občas podvádějí, každý to řeší se svým svědomím, já můžu pojmenovat svoje důvody jako nejpokleslejší mužské pudy, nic víc, nic míň. Úlet na jeden večer, zkrat, který nejde omluvit. Nemůžu mluvit za ostatní, ale v zásadě je nevěra selhání. Někdy se o ní neví, jindy to vyřeší facka a někdy rozbije vztah, jako tahle,“ řekl tenkrát Homola, aby utnul mediální hon.

Daru nevěra milovaného muže sebrala. „Nechápu nic. Třeba proč mě držel za ruku, když už v té době patřil jiné ženě. Proč vykřičel do médií, jak mě miluje a chce se mnou další dítě,“ pokládala si zklamaná zpěvačka řečnickou otázku.

Druhý pokus

Chmurné myšlenky zahnal rapper Rytmus. Ten byl jejímu srdci mnohem blíž a strávili spolu sedm let. Rozchod nikdo nečekal, přesto přišel. Byl nečekaný a Dara zůstala zase sama. Muž jejího srdce ji vyměnil za Jasminu Alagič, kterou si po krátké známosti vzal a dnes spolu mají ročního syna Sanela.

Ta pěje na vztah ním jen samou chválu. „S Patrikem jsme úplně stejný a velmi se z toho raduji. Našla jsem člověka se stejnou „poruchou“ a jsem velmi šťastná, protože mi konečně někdo rozumí. Patrik si mě získal tím, že je to velký srdcař. Je úžasný celý, jaký je. Máme stejný temperament. On když miluje, tak miluje naplno."

Dara nemohla krach vztahu dlouho rozdýchat a srdce si vylévala na sociálních sítích. Dojemný vzkaz Rytmus neocenil a přišla ledová sprcha.

„8. říjen byl, je a bude. A ať už jsou dnes karty rozdané jakkoliv, vím, že tomu datu a písničce budu vždy věnovat zvýšenou pozornost. Na ten pocit, když jsem si ji poprvé pustila, nechci zapomenout. I díky těmto emocím vím, co znamená milovat. To, že kromě mých fotek vymazal Patrik ze svého youtubového kanálu i tuto písničku, je vlastně dalším důkazem, jak moc jsou lidé odlišní již v těch základních životních principech,“ tvrdila zpěvačka.

„Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. Od ledna jsme od sebe a je už říjen. To je devět měsíců! Dopřej nám štěstí, jako ho i my přejeme tobě a nevracej se do minulosti,” odsekl Rytmus a nadobro ukončil se zpěvačkou komunikaci.