Na první pohled by se mohlo zdát, že zpěvačka Dara Rolins nemůže vystát jakékoliv chladné počasí, a proto neustále obráží sluncem zalité destinace. To ale není tak docela pravda. Ještě předtím, než jako pravidelně každý rok v lednu opět prchne za teplem, naplno si užije Vánoce v plné parádě na sněhu. A už se jich nemůže dočkat.

Začal odpočet

„Když vytáhnu péřovou bundu, začínám oficiálně odpočítávat čas do Vánoc. Zbožňuju je! Vánoce i péřovky. Ten jejich nadýchaný tvar mě baví tak moc, že si je vždy kupuji rovnou o číslo větší. To aby toho peří bylo víc,” napsala Dara k jednomu z nejnovějších příspěvků, na němž je právě v péřové bundě zvěčněna. Je zřejmé, že vánoční čas bude trávit s dcerou a partnerem Pavlem Nedvěděm.

„Já vím, já vím, všechno je ještě daleko a na všechno je ještě brzy. Já jsem se jen tak na chvilku zasnila,” dodala ještě zpěvačka, která se v textu ještě s úsměvem a ironií svých fanoušků zeptala, zda tato informace nějak podstatně změnila jejich den. „Informace den nezměnila, ale zvýšila stupeň dobré nálady,” reagovala pohotově návrhářka Beata Rajská.

Vztah na dálku

Dařinou základnou je Praha, kde se může naplno věnovat své práci. Pavel Nedvěd se ale už před lety usadil v Turíně a když tedy hrdličky nejsou spolu, dělí je stovky kilometrů. I proto se někteří na jejich lásku dívali poněkud skepticky a nevěřili, že vztah na dálku může vydržet. Právě těm ale zpěvačka poslala jasný vzkaz. „Spousta lidí se mě ptá, jak chci žít, že prý vztahy na dálku nefungují a tak. Funguje vždy jen to, čemu dá člověk přednost, věnuje pozornost, prostor a čas,” hlásá Dara. „Mít dva domovy nemusí být vůbec zlý nápad,” řekla na závěr.

Související články