Zpěvačka zažívá jedno z nejšťastnějších období ve svém životě, na téměř každé fotce září úsměvem od ucha k uchu. Sociální sítě zásobuje fotografiemi ze společných dovolených se svou novou láskou. Ke konci roku se ukázala ze zasněžených Alp, po Novém roce zase ze slunečných Malediv. Před pár dny se pochlubila i profesionálními fotografiemi se svou dcerou Laurou, po které pojmenovala parfém z její kolekce Vermi. V neposlední řadě nezapomene fanouškům ukázat i své svůdné křivky, na kterých dře pravidelným cvičením jógy.

Dara plná lásky

Ke svůdné fotografii přidala láskyplný komentář: V náručí, v představách, v pocitu, na blízko nebo na dálku, ale hlavně po uši zaláskovaní. Ať je moře lásky uvnitř i kolem vás a ať jí máte dost pro sebe i na rozdávání. A ještě jedno moudro na závěr: "Elektřina, čas, zemská přitažlivost, LÁSKA. Všechny síly, které umí člověku skutečně nakopat zadek, jsou neviditelné," citovala spisovatele Davida Mitchella.

Expřítel není s láskou pozadu

Bývalý partner Dary, Patrik Rytmus Vrbovský, dává na sociálních sítích na odiv svou lásku ke své partnerce také. Rytmus a krásná moderátorka Jasmina vychovávají prvního společného syna Sanela, často tak zásobují své Instagramy společnými výlety a rodinnými chvilkami. Rytmus se po boku své manželky Jasminy změnil k nepoznání. Noční koncertování a večírky vyměnil za zálibu v bojových sportech. Nebojí se poměřit síly i s profesionálními sportovci.

Související články