Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins si užívá v Americe, dovolená v rodinném kruhu ji hřeje u srdce

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Dara Rolins se dlouho na jednom místě nezdrží. Ani nový partner Pavel Nedvěd ji neudrží chvíli doma, cestování zkrátka miluje. Nyní se vydala společně se svou sestrou Janou a dětmi do Ameriky. Velikonoční prázdniny tak tráví za velkou louží v příjemných letních teplotách. 

Návrat do Ameriky

Do Ameriky dříve Dara jezdila často, kvůli covidovým opatřením se tam dlouho nepodívala, a tak si nyní návštěvu slunečné Floridy užívá o to více. Díky velikonočním prázdninám s sebou mohla vzít i dceru Lolu. „Po dlouhé době zpět v Americe! Lola má velikonoční prázdniny, tak jsme vyrazily se trochu ohřát, tentokrát na Floridu,“ pochlubila se Dara fanouškům. „Snad úplně poprvé se nám povedlo potkat se tu v rodinném kruhu. Já a moje sestra a plný dům našich velkých dětí,“ doplnila zpěvačka komentář k videu, které přidala na svůj Instagram. Blonďatá popová diva bude společně se svou skupinkou trávit v Americe deset dní. 

Milovnice tepla 

Dara cestováním přímo žije, dlouhá léta tráví začátek roku na Bali. Poslední roky jí to překazil covid, a tak se vydala letos vyzkoušet Maledivy. Společnost jí dělal její partner legendární fotbalista Pavel Nedvěd. Právě za ním často zpěvačka cestuje do Itálie, kterou si také zamilovala. V Turíně má Nedvěd velmi slibnou kariéru, zastává tam post viceprezidenta fotbalového klubu Juventus Turín. Dara má na letošní rok naplánované jen čtyři koncerty a tak pro ni není problém pracovat na svých ostatních projektech téměř odkudkoliv. V rozhovoru pro DVTV se svěřila s tím, že hudba není to jediné, co ji generuje peníze. 

Stěhování do Itálie

Nedávno se Dara na svých sítích svěřila s tím, že je v Itálii ona i její dcera Laura opravdu šťastná. Do příspěvku zahrnula i svého expartnera Matěje. „Co mě těší nejvíce, je, že všichni, kteří jsou v tomto příběhu pro mě důležití, včetně Matěje, jsou navzájem v klidu a v pohodě. Kéž by byl tento jev povinnou výbavou každé rodiny,“ pochlubila se dokonalými vztahy. Toto její tvrzení o pár dnů později potvrdil i sám Homola, když na svůj Instagram přidal fotku právě s Nedvědem. „Nový partner Dary a parťák dcery Laury Pavel Nedvěd je veskrze sympaťák a bylo mi ctí se s ním seznámit.“ Otázkou tedy zůstává, jak dlouho bude Dara pendlovat mezi Prahou, Bratislavou a Turínem než se do Itálie za svou láskou natrvalo přestěhuje. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky