Ze sychravého počasí, které v posledních dnech panuje v Česku, zpěvačka Dara Rolins utekla za sluncem do Spojených arabských emirátů, které jsou zemí věčného léta. Z prosluněné Dubaje pak sdílela Dara fotografie přímo ze sprchy. Do popisku napsala, že právě sprcha je pro ni nejlepším ranním rituálem. Popová diva si zkrátka umí vychutnat každou maličkost, kterou život nabízí.

Žhavý snímek

Zpěvačka na sobě nemá ani gram tuku, a tak na černobílém snímku vynikla její dokonale vysekaná postava. Široký úsměv na fotografii vyjadřuje její vnitřní pohodu a vyrovnanost, kterou následně přiznala i v popisku svého příspěvku. "Dobré ráno, světe. Je i pro vás ranní sprcha tím nejlepším startem do nového dne? Dotyk vody s vaším tělem… tak 'obyčejný' vjem, a přesně proto si tak málo uvědomujeme jeho vzácnost," přiznala tak, že i sprcha po ránu je pro ni nevšedním zážitkem a důvodem k úsměvu. "Ta vzácnost a obrovské štěstí, že vodu máme. Nechci vás hned po ránu školit, ale chci si na moment i sama pro sebe všechny tyto věci uvědomit a obyčejně za ně být vděčná," dodala ke svému poselství.

Život v teple

Dara již tradičně tráví podzimní a zimní měsíce v exotických destinacích. Od doby, co chodí s Pavlem Nedvědem, je navíc hodně často i v Itálii. Není se čemu divit, zpěvačku už nedrží v Česku a na Slovensku ani práce. Namísto koncertování se totiž spíše věnuje svým podnikatelským aktivitám. Pod svou značkou prodává oblečení, parfémy, doplňky a v neposlední řadě se věnuje také placeným spolupracím na svém instagramovém profilu. Půvabná blondýnka tak práci může vykonávat prakticky odkudkoliv a do toho si užívat naplno života.

Související články