Dara Rolins prožila rok 2022 s úsměvem na tváři a to nejen proto, že si ho vychutnala po boku osudového muže. Zpěvačka byla několik let bez partnera a jak se říká, ve dvou se to lépe táhne.

"Šťastný Nový rok vám všem. I vy jste si včera, před tím než začal, promítali v hlavě film o tom, jak byl ten starý? Co vyšlo, co se pokazilo, co mohlo být lepší, co bylo dokonalé. A hlavně, co si přejeme, po čem toužíme v tom dalším, novém roce. Co bychom ještě chtěli změnit, přitáhnout si, dokázat, zažít," napsala na svém Instagramu.

"Protože máme srdce, přemýšlíme i nad tím, co bychom chtěli pro naše blízké. Pro ty, které milujeme. Chceme mít dost štěstí na to, abychom se o něj mohli podělit. Věnovat čas, pozornost, investovat emoce a v neposlední řadě i peníze. Do svých snů a projektů, stejně jako do lidí, kteří se trápí, potřebují naši pomoc. Lidé i zvířata," rozepsala se hvězda.

Ať je náš svět lepší a šťastnější

Dara Rolins si prý uvědomuje, že měla v životě štěstí a po materiální stránce jí nic nechybí. "Mám krásný život a v podstatě všechno, po čem může člověk toužit. Ano, mohla bych mít další boty, kabelku, auto, dům... A nebudu pokrytecky tvrdit, že nikdy nebudu, ale podstatné je, že jsem se VŽDY uměla podělit," zamyslela se hvězda v rozsáhlém statusu na sociální síti.

Pokud prý něco zpěvačce leze na nervy, jsou to lakomí lidé. "Nemám málo, ale vždy mi zůstává rozum stát nad lidmi, kteří mají mnohem více a úměrně k tomu, jsou i nechutně lakomí. A přitom by je tento jev, to, že je o ně postaráno, měl osvobodit. Udělat velkorysejšími, pozornějšími, citlivějšími na rozdíly. Mohli by se chovat jako opravdoví králové a královny. To vše si přeji! Více empatických a velkorysých lidí," dodala Dara, která si prý přeje do letošního roku více pochopení mezi lidmi a hlavně zdraví.

"Ať je náš svět lepší a šťastnější. A zdravější. Na všechny způsoby a směry," uzavřela.

Dara Rolins je po uši zamilovaná do Pavla Nedvěda, se kterým randí něco málo přes rok

Související články