Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krutá šikana kvůli své slávě: Z některých zážitků Dary Rolins z dětství až mrazí

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia

O Daře Rolins si spousta lidí myslí, že si od dětství žije jako v bavlnce, snídá kaviár a všichni ji obdivují a zbožňují. Není to ale pravda, i ona si prošla jako dítě mnoha příkořími, kvůli popularitě byla například drsně šikanovaná.

Dara Rolins se sice stále směje, ale ne vždy jí bylo do smíchu. I ona si v dětství prošla peklem, protože byla slavná. Děti na ni žárlily a dávaly jí to pěkně „sežrat“. Sama přiznává, že z některých zážitků jí šel až mráz po zádech.

„Pamatuju si, že jsme měli třeba pomalovanou poštovní schránku nebo že nám někdo objel auto klíčem. Psali na něj i vulgarity,“ prozradila pro magazín Sedmička.cz zpěvačka.

Také zavzpomínala na jednu zimu, kdy ji kluci zkoulovali tak krutě, že nemohla ani dojít domů, a to jen proto, že byla ta Darinka z televize. Ne vždy to ale bylo drsné a Dara si samozřejmě užila se spolužáky i spoustu legrace.

Dara Rolins Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Netrávila s nimi sice tolik času, měla individuální plán, ale s některými se prý stýká dodnes. Nakonec se vše s přibývajícím věkem zlepšilo a stali se z nich přátelé.

Pak však ve dvanácti odjela s Karlem Gottem do Německa a roztočila se velká kola showbyznysu. Samozřejmě s ní jezdila maminka a věděla proč, tahle parta kolem božského Káji byla dost divoká.

„Nikdy jsem se mezi nimi necítila jako outsider nebo dítě. Byli jsme na jedné lodi a bylo super s nimi pracovat. Pamatuju si, jak jsem vždycky stála v zákulisí a sledovala, jak to ti velcí hráči dělají. To jsem milovala,“ prozradila také pro Sedmičku.

Karel Gott, Dara Rolins Karel Gott, Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Přiznává, že Gott byl zásadním mezníkem v jejím životě, a i když s ním nazpívala jen jednu píseň, právě ta z ní udělala hvězdu. Stačilo pět let života v jeho týmu, a uměla víc než mnoho jiných zpěvaček za celý život.

Ani nyní neprožívá Dara úplně šťastné období. Veřejnost řeší její nos. Na sociálních sítích se probírá, že byla opět na plastice a tentokrát že už je to opravdu síla a její nos působí nepřirozeně. Dara se však nechala slyšet, že nepodstoupila žádnou zkrášlující operaci, ale revizi, aby mohla opět dýchat oběma nosními dírkami.

Na operaci se musela vypravit až do Kyjeva, protože všude jinde jí odmítli nos spravit. Po několika operacích se totiž rozpadal a opravdu nebyl v dobré formě. Tudíž je teď zpěvačka spokojená, i když nos není úplně výstavní.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU