Nestárnoucí zpěvačka Dara Rolins je ve svém životě momentálně nesmírně šťastná. Má statisíce fanoušků, po svém boku milujícího partnera Pavla Nedvěda a dospívající dceru Lolu, která jí dělá samou radost. Přesto se ale našla jedna maličkost, která ji trápila natolik, že se ji rozhodla vyřešit.

Křivé zuby

Zatímco horní řadu chrupu má zpěvačka ukázkovou, v té spodní má několik zubů křivých. I když nejde o nijak zásadní problém, právě na tento fakt několik z jejích sledujících v komentářích často poukazovalo. A tak se vadu na kráse rozhodla Dara změnit. Sama by se k tomu ale podle všeho jen tak neodhodlala a možná by estetický problém hodila za hlavu. Když ale zubař nasadil neviditelná rovnátka její dceři Lole, rozhodla se Dara, že Lolu podpoří a sama si nechá rovnátka zhotovit.

„Vzala jsem si k srdci (i) vaše rady, že by jsem si měla konečně něco udělat s těmi křivými zuby (spodními, poznámka autora) a šla jsem do toho i já. Upřímně? Přiznávám, nejde o nějak příjemnou záležitost. A představa, že mě čeká celý rok s touto nádherou v puse, mě ještě stále znepokojuje, ale když už jsem se k tomu konečně, i ze solidarity k Lol, odhodlala, vydržím,” prozradila otevřeně Dara fanouškům na sociální síti.

Slušná dieta

Zpěvačka si následně postěžovala na to, že i když jsou rovnátka neviditelná, přesto jsou na zubech trochu vidět, čehož si pochopitelně několik fanoušků všimlo. Zatím také s nasazenými rovnátky neumí dobře mluvit. „Kromě toho, že jsem se s tím ještě nenaučila pořádně mluvit, jde o dost slušnou dietu. Koho by bavilo si rovnátka stále vyndávat a znovu nasazovat,” dodala ještě zpěvačka s tím, že i přesto ví, že bylo její rozhodnutí správné a už se těší na výsledek.

Související články