Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins je s dcerou v Dubaji. Popsala, jak vypadají místní opatření

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia

Stejně jako spousta jiných celebrit se i Dara Rolins rozhodla odjet do Dubaje. Společnost jí dělá její dcera Lola. Dovolená by to jistě byla snová, kdyby zpěvačka nebyla neustále pod palbou kritiky za neukázněné chování.

Zpěvačka zveřejňuje snímky z míst, kde jí mohou její fanoušci pobyt jen závidět. A taky že ano. Na sociálních sítích se do ní často pouští a Dara má pochopitelně tendenci se obhájit.

„Že je ode mě nezodpovědné v této době cestovat? To je dost relativní, s přihlédnutím k tomu, že nezodpovědný můžete být úplně stejně doma jako kdekoli jinde. A speciálně tady, kde je disciplína a dodržování pravidel i bez covidu úplnou samozřejmostí,“ napsala Dara na svůj Instagram.

Nejvíce to schytala za to, že si dovolila u kávy sundat roušku. To někteří nemohli vůbec vydýchat. Je ale jasné, že by spíš sami chtěli být na takovém místě, ale nemohou si to dovolit anebo se bojí.

Dara Rolins

„Teplotu vám měří při vstupu do obchoďáku, roušku si sundáte, jen když jíte nebo pijete kávu, stejně jako já na fotce, kdy se mnozí pohoršovali nad mým nezodpovědným chováním. Nevím jak vy, ale sundávám ji i u nás doma,“ vysvětluje veřejnosti.

Mezi lidi se s dcerou nehrne. Koneckonců v zahraničí momentálně příliš turistů není, takže i kdyby člověk toužil po davu, nejspíše na něj nenarazí.

„Pokud jde o ostatní možnosti a atrakce, všechno se nějak dá, i když s množstvím omezení. Co je ale v mém případě podstatné, nelétáme sem za atrakcemi. Máme tady kousek od pláže dům, takže si užíváme víceméně jenom sebe a pohodu. Vystačíme si a fakt se nenudíme,“ raduje se Dara.

Dara Rolins

Nouzový stav Daru a její dceru ještě více sblížil. „Má to svoje kouzlo. Děláme věci, které jsme spolu předtím nedělaly, jsme víc spolu, víc si povídáme. Čas se zpomalil, koukáme na Harryho Pottera, na všechny díly už poněkolikáté,“ popisovala Dara Top Staru, co dělaly v průběhu obyčejného dne.

Dceru Lauru má s frontmanem kapely Wohnout Matějem Homolou, se kterým už léta není. Může za to Matějova nevěra.

„Lidi se občas podvádějí, každý to řeší se svým svědomím, já můžu pojmenovat svoje důvody jako nejpokleslejší mužské pudy, nic víc, nic míň. Úlet na jeden večer, zkrat, který nejde omluvit. Nemůžu mluvit za ostatní, ale v zásadě je nevěra samozřejmě selhání. Někdy se o ní neví, jindy to vyřeší facka a někdy rozbije vztah, jako tahle,“ řekl tenkrát Homola pro iDnes.cz a tím vztah pohřbil.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky