Řada lidí má představu, že po padesátce to s jejich fyzičkou i krásou půjde již jen z kopce. Naštěstí ale existují i takoví, kteří jsou důkazem toho, že to vůbec nemusí být pravda. Mezi takové ženy patří i úspěšná zpěvačka Dara Rolins, která se naopak nachází v mimořádně úspěšném životním období. 

Již druhým rokem je šťastná po boku fotbalové legendy Pavla Nedvěda a daří se jí i po pracovní stránce. V příštím roce například chystá znovu hned dva koncerty v pražské O2 areně, kde hodlá zazářit po vzoru takových hvězd, jako je třeba zpěvačka Beyoncé. “Asi mi chyběl ten adrenalin, nebo je ten prostor návykový, stejně jako vy v něm a možná, že jsem se jen zbláznila a chci přijít opět dobrovolně o klidný spánek, než se ukáže a potvrdí, že dorazíte a dáte si se mnou tuto jízdu ještě jednou,” prozradila blond diva a dodala, že se fanoušci mohou těšit jak na zajímavé hosty, tak vystoupení společně s její dospívající dcerou Laurou, které nikdo neřekne jinak než Lola.

Moje hlava a tělo jsou v pohybu

Samostatnou kapitolou je pak postava Dary Rolins. Málokterá celebrita se může pochlubit tak vypracovanou postavou jako ona a její bříško je skutečně výstavní. Výsledky ovšem nemá zadarmo. V posilovně je častým návštěvníkem a trénink nevynechala ani v den svých 51. narozenin. 

“Cítím se více fit než kdy předtím. Moje hlava a tělo je stále v pohybu a i díky tomu je duše spokojená. Neřeším pí*oviny, jdu si za svým,” okomentovala snímek, kterým se pochlubila na sociální síti a na kterém názorně předvedla, jak ohebná a pružná momentálně je.

Se cvičením to ale podle svého názoru příliš nepřehání a říká, že za svou svalnatou figuru vděčí pravděpodobně především genetickým dispozicím. Daleko více se ale soustředí na svůj jídelníček, který považuje skutečně za klíč ke krásnému tělu. 

“Myslím, že to, co je v MÉM případě to rozhodující, co řeším o mnoho více než cvičení a co může z té největší části za mou postavu – je jídlo. To přiznávám. V tomto směru jsem extrémně přísná, zodpovědná a o mé pevné vůli kolují legendy,” vysvětlila před časem, co je skutečně tajemstvím její krásy.

“Všude, kde jsem, hřeším naprosto výjimečně a v malém. Prostě nikdy neprasím, ale není to o odříkání jídla v obecné rovině! Papat se musí. A to říkám HLAVNĚ vám, mladé slečny, o kterých vím, že mě také sledujete a jsem vám často vzorem. Důležité je poslouchat SVÉ tělo a dát mu to, co svědčí vám, ne jiným. Mě berte pouze jako inspiraci,” sdělila Dara Rolins s tím, že rozhodně nemůže doporučit jakékoliv hladovění.

Související články