Dara Rolins bezesporu patří k těm nejkrásnějším slovenským zpěvačkám a nic na tom nemění ani fakt, že letos oslaví už své jedenapadesáté narozeniny. Partnerka Pavla Nedvěda ale rozhodně nemá své půvaby zadarmo. Tvrdě na sobě pracuje, tráví spoustu času cvičením, dbá na vyvážený jídelníček a musí si celou řadu věcí odpírat. Odměnou jí je ale naprosto božské tělo.

Já se z vás po**ru!

Dara se na sociálních sítích ráda svou dokonalou postavou pochlubí, a tak bylo na výsost jasné, že jakmile dorazí na bílé pláže, které nabízí americká Florida, nezapomene se na nich zvěčnit. Svým sledujícím na Instagramu pak naservírovala rovnou tři snímky, na kterým mohli obdivovat její bezchybné tělo.

„Darinko, můžeš takhle vůbec vypadat? Záříš!” napsala pod fotografii její kamarádka Gabriela Ruman. A přidala se k ní i celá řada dalších. „Já se z vás po**ru. Jako nejvíc!” pěla na zpěvačku ódy jedna z jejich fanynek. „Radost na vás pohledět. Spokojená a krásná. Užívej, sluníčko naše,” zaznělo ještě v komentářích.

Spousta dřiny

Fanynky Daru Rolins obdivují a netají se tím, že jí její postavu zdravě závidí. Je ale pravdou, že dosáhnout podobných výsledků jako ona rozhodně není pro každého. Stojí za tím totiž spousta práce a času. „Cvičím v podstatě každý den. Pod dohledem trenérů 4 pracovní dny v týdnu,” nechala se Dara před lety slyšet v rozhovoru pro web Proženy.cz. „Prostě vím, že dokonalou postavu můžete mít jen cvičením. Žádná další kouzla, diety nefungují. Nejsou stabilní, nezaručí dlouhodobý efekt. Hubené, ale nepevné tělo není nic pěkného ani na pohled, ani na dotek,” dodala ještě s tím, že kromě cvičení dbá i na vyváženou stravu, která se skládá hlavně z masa, ryb a zeleniny.

Související články