Pavel Nedvěd je významnou osobností českého i italského fotbalu a ve svém životě toho dokázal mnoho. Je ale pravdou, že 50. rok jeho života pro něj nijak zvlášť pozitivní nebyl. Na Nedvěda totiž vyplulo několik skandálů. Nejdříve se na internet dostalo dost kontroverzní video. Pár měsíců na to následoval zlom v jeho kariéře i otřesná zkušenost.

Držel ji prsa

Den před padesátými narozeninami někdo na internet umístil video, které mělo evidentně značně pošramotit reputaci Nedvěda. Ten je na něm zachycen během bujarého večírku, na kterém se objevilo několik polonahých žen. Jednu z nich pak při tanci bývalý fotbalista drží za ňadra. Video pochopitelně ihned vzbudilo velký rozruch. Jeho partnerka Dara Rolins ale Nedvěda podržela a nad celou věcí mávla rukou. A po krátké době stejně tak učinila i celá řada dalších.

Ohromný průšvih

Video koneckonců nebylo ničím v porovnání s tím, co následovalo. Pavel Nedvěd dlouhá léta působil ve vedení italského fotbalového klubu Juventus, v listopadu loňského roku ale ze své funkce odstoupil. Stalo se tak v návaznosti na to, když bylo vedení klubu obviněno z falšování účetnictví.

A když už se pak konečně zdálo, že bude klid, objevil se ještě jeden problém. Možná ten největší. K Daře do domu totiž vtrhnul nebezpečný stalker, a to v době, kdy byla zpěvačka doma. Naštěstí byl s ní právě i Nedvěd, který muže zpacifikoval a svou lásku před ním ochránil.

Naštěstí byl ale jeho poslední rok protkán i celou řadou radostných momentů, které si Nedvěd užíval právě se svou partnerkou Darou Rolins. S tou absolvoval několik krásných dovolených a rozhodli se rovněž, že si vybudují rovnou dvě hnízdečka lásky, ve kterých spolu budou trávit čas. Jedno vyroste v Itálii poblíž jezera Lago di Maggiore, druhé v Praze na Divoké Šárce. Je tedy více než jasné, že je čeká úžasná budoucnost.

Související články