Dara Rolins a Pavel Nedvěd mají za sebou velice plodnou párty, které se zúčastnili jejich přátelé i kolegové z branže. Oslava se konala na italském jezeře Lago Maggiore a na loď sezvaly zamilované hrdličky desítky hostů a nechyběly ani celebrity jako Leoš Mareš či Matěj Ruppert.

Kromě tradičních věcí jako je dort se svíčkami nechyběla ani pařba na jachtě nebo následný tanec v klubu, kde byla zpěvačka středem pozornosti.

Dara se s Pavlem navíc sladili i co se týče outfitů, oba si oblékli světle růžové obleky a fanoušci pak začali spekulovat, zda se náhodou tajně nezasnoubili. Párové oblečky ale evidentně patří do garderóby extravagantního páru, což dokazují i jejich nejnovější společné fotky.

Snímky z ložnice

Dara Rolins byla po rozchodu s raperem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem několik let sama a o to více si nyní užívá svou čerstvou lásku k Pavlovi Nedvědovi.

Zpěvačka se naposledy ozvala fanouškům skrze další společný příspěvek. Tentokrát se na Instagramu pochlubila snímkem z postele, kde se s Nedvědem opět dokonale sladila.

Dara a Pavel se jeví jako velmi spokojený pár. a i když jsou oba pracovně vytížení, svůj čas si přizpůsobují tak, aby spolu byli co nejčastěji.

Zpěvačka je po uši zamilovaná

Související články