Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins září štěstím: Po vydařené oslavě nechala nahlédnout do své ložnice

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Dara Rolins a Pavel Nedvěd si naplno užívají zamilovanosti a nedávno společně uspořádali obří párty, jelikož zpěvačka oslavila v prosinci jubilejní padesáté narozeniny a stejný věk oslavil i exviceprezident Juventusu v srpnu. Po vydařené oslavě s názvem Grande 100 sdílela hvězda intimní snímek z ložnice, na kterém se s partnerem dokonale sladila. 

Dara Rolins a Pavel Nedvěd mají za sebou velice plodnou párty, které se zúčastnili jejich přátelé i kolegové z branže. Oslava se konala na italském jezeře Lago Maggiore a na loď sezvaly zamilované hrdličky desítky hostů a nechyběly ani celebrity jako Leoš Mareš či Matěj Ruppert.

Kromě tradičních věcí jako je dort se svíčkami nechyběla ani pařba na jachtě nebo následný tanec v klubu, kde byla zpěvačka středem pozornosti.

Dara se s Pavlem navíc sladili i co se týče outfitů, oba si oblékli světle růžové obleky a fanoušci pak začali spekulovat, zda se náhodou tajně nezasnoubili. Párové oblečky ale evidentně patří do garderóby extravagantního páru, což dokazují i jejich nejnovější společné fotky. 

Snímky z ložnice

Dara Rolins byla po rozchodu s raperem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem několik let sama a o to více si nyní užívá svou čerstvou lásku k Pavlovi Nedvědovi.

Zpěvačka se naposledy ozvala fanouškům skrze další společný příspěvek. Tentokrát se na Instagramu pochlubila snímkem z postele, kde se s Nedvědem opět dokonale sladila.

Dara a Pavel se jeví jako velmi spokojený pár. a i když jsou oba pracovně vytížení, svůj čas si přizpůsobují tak, aby spolu byli co nejčastěji.

Zpěvačka je po uši zamilovaná

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky