Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara zahalená v luxusu: Na akci v Bratislavě předvedla overal za desetitisíce

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Dara Rolins si potrpí na luxus. Zpěvačka má ve své skříni desítky značkových kousků od návrhářů i vyhlášených módních firem a právě jeden z nich vynesla na nedávnou párty kliniky krásy v Bratislavě. Rolins na sobě měla overal, jehož pořizovací cena vám vyrazí dech.

Dara Rolins na sobě rozhodně nešetří. Na akci estetické kliniky dorazila ve světle růžovém overalu od značky Gucci, jehož hodnota se pohybuje kolem 54 tisíc korun. Outfit zpěvačka doladila vysokými kozačkami, dalším značkovým modelem z její šatny.

Hvězda obvykle nakupuje v Itálii, Dubaji nebo v pražské Pařížské, která se letos umístila v žebříčku nejdražších ulic světa.

Obrovský luxus předvedla Dara také na letošním předávání hudebních cen Český slavík. Tam si oblékla večerní model za miliony korun. "Na slavnostní večer Slavíků jsem oblékla šaty značky Elie Saab, boty od Versaceho, kabelku Fendi a ověsila se šperky Gismondi v hodnotě jednadvacet milionů korun," pochlubila se Rolins webu ahaonline.cz. Zpěvačka ovšem v poslední době neinvestuje pouze do sebe, společně s partnerem Pavlem Nedvědem si v Itálii koupila pozemek za astronomickou částku.

Společná firma a pozemek v Itálii

"Pavel Nedvěd letos koupil se svou partnerkou, zpěvačkou Darou Rolins, pozemek za milion eur (cca 24 milionů Kč) v Tronzanu s výhledem na jezero Maggiore," napsal italský web Prealpina. Pozemek se nachází v Arolu, přímo u břehu nádherného jezera a dle italských médií má parcela téměř 2000 metrů čtverečních.

"Katastrální mapy uvádějí, že jsou na něm pastviny a orná půda. Ale je jasné, že exviceprezident Juventusu, který loni vydělal 436 tisíc eur a ve své domovině velmi známá slovenská umělkyně, si na něm zeleninovou zahrádku neudělají. Pozemek za 440 eur na čtvereční metr je zastavitelný," uvádí deník Corriere della Sera.

Rolins a Nedvěd si prý v Turíně založili firmu s názvem Foxy Group a vlastnictví pozemku napsali na ni. "Dohodli jsme se, že už spolu nebudeme mít děti, ale že si postavíme dva domy. Jeden tady v Čechách a druhý v Itálii. Nechceme totiž jeden druhého nutit ke stěhování," prozradila před časem zpěvačka Idnesu.

Hrdličky si pořídily luxusní pozemek, na kterém chtějí postavit dům snů

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky