Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dara Rolins tráví čas hlavně v zahraničí: Nedvěda si užívá na další dovolené

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Vypadá to, jako by si letos zpěvačka Dara Rolins kompenzovala dobu pandemie, kdy nebylo možné cestovat. Od začátku roku je totiž prakticky neustále na cestách a krásy zahraničí objevuje hlavně se svým partnerem Pavlem Nedvědem. Tentokrát vyrazili na další společnou dovolenou a na liduprázdných plážích dokázali, že jejich láska nadále vzkvétá. 

Zpěvačka Dara Rolins zbožňuje cestování a kdykoliv má volno, vyráží za hranice Česka. Pravidelně na začátku roku byla zvyklá navštěvovat tolik milované Bali, jenže v důsledku pandemie koronaviru se svého zvyku musela několikrát vzdát. Bali ale letos nahradila exotickými Maledivami, kde si užívala slunce a průzračného moře se svým partnerem Pavlem Nedvědem. Následně se ale vydali na spoustu dalších cest.

USA, Dubaj a Turín

Vzhledem k tomu, že Pavel Nedvěd žije trvale v Turínu, právě tam často směřují Dařiny kroky, aby mohla se svou láskou strávit co nejvíce času. Když ale zrovna zpěvačka není v Itálii, cestuje všude možně po světě. V únoru vyrazila do Dubaje, kde vlastní byt, následně zase vzala dceru během jarních prázdnin na slunnou Floridu. 

Cestu zpět z Ameriky vzali ještě přes Itálii, aby se mohla Dara nabažit svého partnera, který je tentokrát na jejich zaoceánské cestě nedoprovázel. „Naše prázdniny končí, od zítřka už Lolu volá škola a mě v úterý vystoupení v Tatrách. 14 dní prázdnin je na její nové škole velkorysý čas volna, proto jsme mohly odletět do Ameriky a na cestě zpět se ještě zastavit u Pavla v Turíně,” napsala na konci dubna zpěvačka na sociální síti a přidala fotky s Pavlem a dcerou. 

Opět v ráji

Doma se ale zpěvačka nikterak dlouho neohřála a před pár dny dala přednost další pohádkové dovolené, kam se pochopitelně vydala opět se svým fotbalistou. Přestože tentokrát neprozradila destinaci, která se na několik dní stala jejím domovem, na sociální síti už stačila zveřejnit několik snímků z ráje, na nichž jsou vidět liduprázdné pláže a azurové moře. 

Několik záběrů z dovolené pak ukázala na Instagramu i ve stories, kde zachytila i Nedvěda a také momenty, na kterých se ke svému vypracovanému sympaťákovi láskyplně tiskne. Vypadá to, že Dara konečně našla toho pravého. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky