Dara Rolins za tři roky oslaví padesáté narozeniny, stále si ale udržuje vzhled mladistvé dračice! Zpěvačka zhruba před dvaceti lety podstoupila svou první plastiku nosu a dle deníku Blesk pak ještě v roce 2014 proběhla mediální zpráva, že ve slovenských Piešťanech podstoupila reoperaci.

Kromě úprav nosu má ještě Rolins zvětšená prsa a proti vráskám bojuje stejně jako řada jiných celebrit pomocí botoxu.

Po letech se rozhodla zpěvačka jít ze zdravotních důvodů znovu pod kudlu, a chtěla zákrok ututlat, nakonec ale informaci na svém Instagramu propálil chirurg, který ji operoval!

Dara Rolins se plastikou nosu původně chlubit nechtěla, informaci nejspíš nechtěně vypustil do světa její chirurg Maxim Ivanchuk, který ji operoval na Ukrajině. "S tou nejkrásnější a nejvíce okouzlující šťastnou ženou s novým nosem," napsal Ivanchuk ke společné fotce se zpěvačkou.

Rolins pak chtě nechtě musela vysvětlit, proč a co jí lékař vlastně operoval. "Můžu vás uklidnit, žádné lámání a velké operace mého nosu se nekonaly. Dobu, kdy se veškeré aktivity omezily a zpomalil se i ten můj čas, jsem konečně využila k vyřešení problému, který mě sužuje již dlouhá léta. Konečně mohu asi po deseti letech volně a zhluboka dýchat. Paráda!" prozradila slovenskému deníku Nový čas.

"Žádné vizuální změny na mé tváři nenastaly, jsem to stále já, stará dobrá Dara," tvrdí Rolins, její sledující s ní ale nesouhlasí!

"Vůbec jsem vás nepoznala, jste úplně jiná," opakují se stejné komentáře pod novými fotkami Dary Rolins. Někteří sledující dokonce tvrdí, že si nechala zpěvačka přifouknout i rty! Ačkoliv sama zpěvačka změny na sobě nevidí, lidé mají trochu jiný názor.

"Krásná. Ale vidím změnu. Máš napíchané rty?" množí se dotazy na nový vzhled hvězdy. Ta se rozhodla nakonec svým hromadícím se haterům napsat vzkaz a natočila jim i krátké video!

"Ahoj moji milý. Vím, že se poslední dny řeší můj nos, novináři chtějí další "vyjádření". Jedno už jsem dala a při tom bych také zůstala. Necítím potřebu se hájit, ani nikomu nic podrobně vysvětlovat. Kdyby měl tady někdo na Instagramu pocit, že jsem se ptala na hodnocení nebo radu, tak ne. Těch pár lidí, kterých názor mě opravdu zajímá znají pravý důvod mého rozhodnutí a ostatní, samozvaní odborníci na Daru, vložte prosím energii do věcí, kde je o váš názor a všechny ty cenné rady zájem! Moje tělo, můj život, rozhodnutí, pocity i zodpovědnost za to jak, kdy a proč," poslala Dara Rolins ostrý vzkaz svým haterům!

I pod tímto videem se však začaly rychle hromadit komentáře na nepřirozenost zpěvačky.

Zkrátka, jak se říká, nedá se zavděčit všem. I přes pár zlých jazyků má ale naštěstí Dara Rolins stále dostatečně silnou fanouškovskou základnu a těm přijde "nová" verze zpěvačky dokonalá...