Dara Rolins musí v poslední době na svém Instagramu u každé fotky řešit samozvané kritiky svého vzhledu. Minulý rok si zpěvačka totiž nechala upravit nos, a výsledek operace se fanouškům příliš nelíbí.

„Proboha, co se Vám stalo s nosem? Už si přestáváte být podobná, ach jo, taková škoda.“

„Ten nos se tedy vůbec nepovedl, myslím, že je mnoho jiných chirurgů, kteří by Vám udělali krásnější tvar,“ opakují se dokola v komentářích narážky na Dařin nový nos.

Zpěvačce už s davem haterů evidentně došla trpělivost a rozhodla se poprvé otevřeně promluvit o tom, jaké zákroky má za sebou a co ji ještě čeká!

Dara Rolins už před pár měsíci několikrát zdůraznila, že její operace nosu proběhla pouze za účelem zprůchodnění nosní dírky, roky totiž nemohla dýchat. Ani tak se ale nezbavila kritiky veřejnosti.

Ačkoliv zpěvačka o plastických zákrocích obvykle odmítá hovořit, tentokrát se pod tíhou dotazů rozhodla na své sociální sítě napsat jakési vysvětlení.

„Jsem si všimla, že můj nos je věčné téma. Tak se o něm pojďme pobavit i dneska, tady a teď. Tolika lidem leží můj nos v žaludku. Dokonce se nedávno nějaká paní v komentářích strachovala, jestli s mým ‚příšerným‘ nosem nemá problém moje dcera. Přísahám! Takže k věci: Mojí Lole je můj nos úplně volný. Miluje mě, i kdybych měla místo něj ocas! Stejně jako to mají všichni, na jejichž názoru mi záleží. Ti, kteří mě mají rádi pro mou podstatu a nikdy neřešili ani můj nos, nebo jestli jsem hezká nebo moc hubená. Zajímali se o to, jak se cítím, co říkám, co mě trápí, jak se chovám a jak jednám,“ vyjádřila se Dara Rolins na svém Instagramu k propíranému tématu posledních dní. V druhé části příspěvku pak popsala, co vše už musela podstoupit na cestě za dokonalým obličejem.

„S mým nosem vedu veřejný boj odjakživa a nezapírám žádné zážitky s ním spojené. Začalo to dávno předtím, než jsem podstoupila svoji první operaci. Už v dětství se mnou jezdili naši do nemocnice a snažili se vyřešit můj vážný problém s dýcháním. V dospělosti jsem pak cítila potřebu upravit ho i z jiného, estetického hlediska, přičemž se nevylučovalo, že tím možná vyřešíme i můj dlouhotrvající problém s dýcháním,“ vrátila se Dara Rolins do minulosti a vysvětlila, proč se původně rozhodla pro plastickou operaci.

První zákrok ale nedopadl podle zpěvaččiných představ, a tak musela znovu pod kudlu. „Nedopadlo ani jedno, ani druhé, bohužel riziko podnikání. Následovaly dvě opravy, jedna v L.A., druhá v Madridu. Dostali jsme se tak sice k akceptovatelnému tvaru, ale už nikdy ne k dokonalému vzhledu, přičemž můj problém s dýcháním se ještě zhoršil,“ popisuje nemilé zážitky.

Když přišla pandemie, čtvrtá operace byla prý pro Rolins jasnou volbou, možná ale nešlo o poslední!

„Čas bezvětří v covidu jsem využila na návštěvu doktora v Kyjevě, který se mimo jiné specializuje na tuto problematiku. Podotýkám, že nešlo o estetický zákrok. Můj problém se vyřešil a já konečně dýchám pravou i levou dírkou, zhluboka a lehce, jak jsem si vždy přála. Upřímně? Jestli se teď líbím někomu méně, víc anebo vůbec, mi je díky tomuhle povznášejícímu pocitu úplně nejvíc jedno.Vím, že z hlediska tvaru není dokonalý. To mi nemusí nikdo říkat, i já mám oči. Nikdy nebyl. A jestli kvůli tomu podstoupím dalších 250 operací, je s dovolením jen moje věc. Kdyby všichni hodnotili tak přísně hlavně svoje činy,“ uzavřela Dara Rolins.

Zpěvačka nevylučuje, že bude muset nos v budoucnu ještě upravit, aby dosáhla dokonalého tvaru, který bohužel ani čtvrtý chirurg v řadě nedokázal vytvořit.