Dara Rolins a Pavel Nedvěd si natolik zamilovali okolí jezera Lago di Maggiore, že se rozhodli postavit si u něj dům snů. Jen za pozemek přitom „vyplázli” 1 milion eur (zhruba 24 milionů korun) a další peníze pak dají ještě do samotné stavby. Aby toho ale nebylo málo a hrdličky měli vlastní hnízdečko lásky i v Česku, další luxusní stavba vyroste přímo v Praze.

„Dohodli jsme se, že už spolu nebudeme mít děti, ale že si postavíme dva domy. Jeden tady v Čechách a druhý v Itálii. Nechceme totiž jeden druhého nutit ke stěhování,” nechala se Dara před časem slyšet v rozhovoru pro iDNES.

Miliony jen létají

Jak informoval Blesk, z katastru nemovitostí vyplývá, že si dvojice v pražském Šáreckém údolí zakoupila rovnou 4 pozemky v celkové výměře 3 698 metrů čtverečních. A zaplatila za ně dechberoucích 35 milionů korun. Pro všechny případy dvojice pozemky platila napůl. Kdyby tedy v budoucnu například došlo k rozchodu, dělení majetku bude o to jednodušší.

Stavba povolena

Na částce, kterou Dara s partnerem zaplatili, se pochopitelně podepsalo to, že Šárecké údolí patří dnes k těm vůbec nejlukrativnějším oblastem v Praze. Není ovšem jasné, jak bude jejich sídlo velké a zda vůbec využijí pro svou potřebu všechny čtyři pozemky. Na některých by totiž mohli postavit domy a ty následně pronajímat a zajistit si tak pasivní příjem. Na jednom z pozemků už ale přece jen začaly práce. Visí na něm totiž cedule Stavba povolena. A už teď je jasné, že o žádný pididomeček rozhodně nepůjde.

Související články