Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Všechno má svůj čas: Dara Rolins sdílela fotku s Nedvědem a mluvila o rozchodu

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Zpěvačka Dara Rolins již několik měsíců září štěstím po boku fotbalisty Pavla Nedvěda. Od chvíle, kdy se o vztah podělila i s fanoušky, své příznivce zásobuje zamilovanými fotografiemi a raduje se z toho, jak je spokojená. Když ale sdílela společný snímek s Nedvědem a v připojeném příspěvku mluvila o rozchodech, mnozí rychle zbystřili. 

Dara Rolins zkusila štěstí v lásce již několikrát. Když se před lety dala dohromady se slovenským raperem Patrikem Rytmusem Vrbovským, mnozí věřili, že konečně našla toho pravého. Po sedmi letech na první pohled spokojeného vztahu ale přišel drsný rozchod, po kterém zpěvačka potřebovala svůj čas na zotavení. Na konci loňského roku se začaly objevovat spekulace o tom, že Dara tvoří pár s fotbalistou Pavlem Nedvědem, a nestárnoucí kráska se rozhodla jít s pravdou ven. „Dovolím si tvrdit, že aktuálně neexistuje v Česku ani na Slovensku nikdo, komu by uniklo, že Dara ulovila svého medvěda. Tedy pardon. Nedvěda,” napsala loni v prosinci zpěvačka na svém Instagramu a k postu připojila zamilovaný snímek s Pavlem Nedvědem. 

Obavy fanoušků

Příznivci zpěvačky se z její nové lásky okamžitě radovali a přáli jí v novém vztahu štěstí. Jen o několik týdnů poté ale Dara zveřejnila další sérii společných snímků, k nimž přidala popisek, který mohl být pro mnohé zpočátku šokující. Zpěvačka v něm totiž mluvila o rozchodech a o tom, jaký dopad mají na životy lidí všechny vztahy. I ty, které nedopadnou tak, jak by si mnozí představovali. Není proto divu, že mohla část fanoušků nabýt dojmu, že je velké lásce konec. Tak to ale zpěvačka naštěstí vůbec nemyslela. Jen chtěla ke svým sledujícím promluvit o tom, nakolik je třeba si všech svých životních lásek, ať už bývalých nebo stávajících, vážit. 

Všechno je u mě v pořádku

„Myslím, že každý vztah, i ten, který nedopadne, má v našich životech místo a opodstatnění. Všechno má totiž svůj čas a význam. I to, že se něco stane a po čase skončí, nemusí být tragédií, ale vývojem. Prostě život,” napsala Dara hned na začátku svého nového příspěvku, který mohl být pro mnohé na první pohled oznámením rozchodu. 

„Každý jeden vztah mě formoval. A proto mám respekt pro každého člověka, který mě kdy udělal šťastnou. A stejně tak pro minulost každého mého partnera. Vždy mi vadilo, když muž, který mi vstoupil do života, nemluvil hezky o své bývalé. Je to takový varovný signál pro zkažený charakterový rys,” uvedla zpěvačka, která si v životě užila dost trablů s láskou, ale dnes se na ně dívá jako na požehnání. „Ať žije každá láska. Nová, stará, dospělá, dětská, prázdninová, naše, vaše. Ať je věčná ve svém čase a v každé podobě,” popřála zpěvačka svým fanouškům a na závěr ještě všechny ubezpečila, že je v jejím životě všechno v nejlepším pořádku a příznivce i jménem Pavla Nedvěda pozdravila. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky