Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nešťastné lásky a bolestivé rozchody: Našla Dara Rolins konečně toho pravého?

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Zpěvačka Dara Rolins jen před několika málo dny na sociální síti přiznala, že tvoří pár s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Fanoušci jsou z nové lásky zpěvačky radostí bez sebe a doufají, že se Daře konečně podařilo najít toho pravého. Přece jen Dara zkoušela své štěstí v lásce hned několikrát, pokaždé se ale bolestivě spálila. 

Je krásná, talentovaná a vždy usměvavá. Je více než jasné, že Dara Rolins o nápadníky nikdy neměla nouzi a rozhodně si mohla vybírat. Naneštěstí pro ni ale vždycky šlápla tak nějak vedle. V posledních letech však byla sama a někomu se mohlo zdát, že snad na lásku po bolestivém rozchodu s rapperem Patrikem Vrbovských alias Rytmusem zcela zanevřela. Na druhou stranu měla dostatek času na sebe, na svou dceru, na podnikání i kariéru. Nakonec si k ní ale láska přece jen našla cestu a po nejrůznějších spekulacích Dara na sociální síti přiznala, že již nějaký ten pátek tvoří pár s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Fanoušci doufají, že je to pro Daru konečně ten pravý. V minulosti se již několikrát spálila a její věrní obdivovatelé by ji bezesporu velmi neradi viděli opět trpět. Kdo zpěvačce ublížil nejvíce?

Pavel Nedvěd Dara Rolins Dara Rolins a Pavel Nedvěd tvoří pár. Zdroj: Profimedia

Nevěra a nemoc

Jedním z prvních krasavců, kteří Daru Rolins uhranuli, byl zpěvák Sagvan Tofi. S tím Dara randila v devadesátých letech. „Nedalo se mu odolat, když čekal na kapotě svého starého auta před bránou s kyticí růží,” vyjádřila se po letech ke vztahu Rolins podle Blesku. Jenže Dara nebyla jediná, komu zpěvák tehdy věnoval svou pozornost. Současně s ní totiž chodil také s modelkou Simonou Krainovou. Když to prasklo, Dara od Sagvana dala ruce pryč.

Když přijde řeč na osudové muže v životě Dary Rolins, častokrát padne jméno Petr Vlasák. Podnikatel a zpěvačka se dali dohromady v roce 1998. I když z jejich vztahu nakonec žádná velká láska nevznikla a po čase se rozešli, nadále se zůstali nesmírně blízcí jako přátelé. Dara s ním tak prožívala jeho nesmírně náročný boj s rakovinou, který Vlasák nakonec v pouhých pětačtyřiceti letech prohrál. 

Dara Rolins a Petr Vlasák Dara Rolins a Petr Vlasák si byli velmi blízcí i po rozchodu. Zpěvačka mu byla oporou v jeho nejtěžších chvílích.  Zdroj: Profimedia

Zrušené zásnuby a rozchod, která sledovaly dvě republiky

Vztah Dary Rolins a hokejisty Jaroslava Bednáře zpočátku vypadal tak, že vydrží napořád. V roce 2004 pak Bednář svou lásku dokonce požádal o ruku a všichni se začali těšit na svatbu. Na tu ale nikdy nedošlo. Podle informací Blesku chtěl totiž Bednář po Daře, aby se více usadila, zvolnila své pracovní tempo a takřka se stala ženou v domácnosti. A tím u Dary Bednář narazil. Zásnubám tak byl krátce na to konec. Stejně jako velké lásce. 

Dalším z osudových mužů v životě Dary Rolins je zpěvák Matěj Homola. Jeho vztah s Darou byl kdysi velmi vážný, narodila se jim dcera Laura a zdálo se, že se páreček usadí a bude žít jako šťastná a spokojená rodinka. Jenže Homola si neužíval jen přízně své partnerky, ale také jiných dam. Když byly malé Lauře dva roky, Dara a Matěj se rozešli. 

Nejdelší vztah Dary Rolins trval sedm let a zpěvačka jej tvořila s rapperem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem. Dlouho se jejich láska zdála být idylická. Oba se společně fotili na sociální sítě a vyznávali si přede všemi lásku. Jejich cesta se ale začala rozdělovat ve chvíli, kdy rapper zatoužil po dětech, které mu ale Dara dát nechtěla. Nakonec vztah, kterým žili jak Češi, tak Slováci, skončil ošklivým rozchodem, kdy se oba interpreti navzájem veřejně shazovali. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky