Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tajemství věčného mládí prozrazeno: Dara Rolins ukázala maminku Zlaticu

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins

Dara Rolins po boku fotbalisty Pavla Nedvěda jen září. Zpěvačka se před pár dny vrátila z Ameriky, kde trávila čas s partnerem a dcerou. Po příletu domů hvězda ihned zamířila za svou milovanou maminkou a s fanoušky na Instagramu pak sdílela fotografii ze společné večeře. 

Dara Rolins v prosinci oslaví padesáté narozeniny, tenhle věk by jí ale hádal opravdu málokdo. Zpěvačka navíc ještě rozkvetla díky lásce.

Rolins už rok randí s fotbalistou a aktuálním viceprezidentem Juventusu Pavlem Nedvědem a zatím si vztah nemůže vynachválit.

Receptem Dary na mladistvý vzhled je bezpochyby kombinace pohybu a zdravé stravy, hvězda ovšem má ale také skvělé geny, díky kterým se nemusí obávat stárnutí.

Fotka z rodinného alba

Ačkoliv si Dara Rolins své soukromí bedlivě střeží, po delší době se pochlubila fotkou z rodinného alba. Zpěvačka po návratu z Ameriky vzala svou maminku Zlaticu na večeři a s fanoušky na Instagramu pak sdílela snímek ze setkání. Zlatici je mimochodem 77 let, ale vypadá minimálně o 10 let mladší. 

"S mojou mamá," napsala Rolins ke společné momentce a fanoušci i kolegové z branže ji i její matku ihned v komentářích zahrnuli lichotkami.

"Ta je krásná. Tak už chápu, po kom to máš," napsala Adéla Gondíková. S pochvalou do diskuze přispěla mimo jiné i modelka Andrea Verešová. "Krásné," vyjádřila svůj obdiv. 

Dara Rolins se pochlubila krásnou maminkou

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky